Artėjantys renginiai

Savaitgalio stovykla birželio 14-16 d. „Kūno ir smegenų transformacija“

Sutikite, kiekvienas mintyse turime norą – kažką savyje pakeisti. Tai gali būti noras atėjęs iš vaikystės ar suformuotas gyvenimo. Dažnai mes net sau bijome įvardinti kuo savimi nepatenkinti, o apie galimybę kažką savyje keisti, nedrįstame net pagalvoti!!! Šį savaitgalį savo srities specialistai JUMS padės suprasti KĄ, KODĖL ir KAIP savyje keisti. Profesionalių lektorių komanda paruošė teorinius ir praktinius užsiėmimus kaip pažinti save ir receptus kaip įgyvendinti pokyčių programą. Tik 18 laimingųjų galės sudalyvauti naujoje, unikalioje stovyklos programoje!

Skaityti visą →

Gurmaniška sveikatingumo stovykla Maltoje spalio mėnesį

Jau 14 metų organizuojame sveikatingumo stovyklas užsienyje. Po kiekvienos stovyklos mes matome tiek daug šypsenų veiduose ir gauname tiek daug nuostabių atsiliepimų, kad sugrįžę namo, vėl planuojame kitų metų renginius. Džiaugiamės, kad galime patenkinti mūsų dalyvių lūkesčius su kaupu, todėl vėl kviečiame keliauti kartu, tobulėti, mokytis, keistis ir atrasti naują šalį. 2024 m. Spalio mėnesį vyks 3 sveikatingumo stovyklos Maltos Gozo saloje. REGISTRUOKIS!!!

Skaityti visą →

Atsikratyk negalavimų ir kilogramų per 6 savaites! Startas 2024.04.22!

Įsiklausyti į save ir pažinti kaip veikia kūnas, pastebėti pirmuosius organizmo sutrikimo požymius, išmokti tvarkingai maitintis, išsiugdyti valią rūpintis savimi – esminiai dalykai, kuriuos patirsite ir išmoksime per 8 savaičių SĄMONINGO MAITINIMOSI IR SAVĘS PAŽINIMO MARATONĄ.  Didžiausias maratono pliusas yra tas, kad galite dalyvauti iš bet kokio pasaulio kampelio, savo tempu, laiku, visa šeima ir Jums patogioje vietoje. Projektas truks 2 mėnesius, o naudą gausite visam gyvenimui! Viso projekto pagrindinis tikslas: sustiprintį ryšį su savimi ir įsimylėti save iš naujo.

Skaityti visą →

Sveikatingumo stovykla Tenerifėje – kovo 19-26d, 2024

Data: 2024m kovo 19-26 dienos.

Pridėkite spalvų į savo gyvenimą ir prisijunkite prie mūsų sveikatingumo stovyklos Tenerifėje! Septynias dienas truksiančioje stovykloje su Ritu ir Arūnu mokysitės sveikos gyvensenos, mėgausitės aktyviomis pramogomis ir pažinsite Tenerifės salos grožį.

Skaityti visą →