Artėjantys renginiai

“LIGHT KETO” online kursai nuo 11.15 dienos. Pasiruoškime Kalėdoms!

Subalansuotos mitybos akademijos “Pirmas šaukštas” 4 savaičių online programos “LIGHT KETO” metu Jūsų laukia:

· Subalansuotos mitybos ekspertės, dietistės Ritos Šilenskienės paskaitos internetu Skype programa, praktinės savaitės užduotys, kasdieninė priežiūra, motyvacija, mitybos planai ir palaikymas.

  • 5 seminarai internetu, gyvai po 1val.
  • Gausite kas savaitę naują meniu su receptais.
  • Mitybos žinovė atsakys į rūpimus klausimus asmeninėse konsultacijose

JAU NE VIENA DEŠIMTIS ŽMONIŲ IŠMĖGINO ŠIĄ PROGRAMĄ IR DŽIAUGIASI POKYČIAIS. JUNKIS IR TU!

Daugiau informacijos ir registracija

Vasaros stovykla – “Mano lengvas ir harmoningas kūnas”. Liepos 02-04 d.

Kai žmonės kalba apie pusiausvyrą, jie dažnai kalba apie darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Nors tai yra svarbu, tačiau beveik neįmanoma to pasiekti, jei pirmiausia nerandate vidinės pusiausvyros, nepasirūpinate visu SAVUOJU AŠ. Jūsų fizinis „aš“ yra būtina dalis to, kas esate ir kaip jaučiatės. Labai svarbu jį puoselėti, maitinti kiekvieną dieną. Kaip pasirūpinti fiziniu kūnu, kuo jį pamaitinti esant stresui ar kitiems negalavimams, kaip rasti balanasą tarp skanu ir palanku mano kūnui mokysimės stovykloje. Sužinosite kaip suvaldyti savo hormonus ir kas mus gali padaryti laimingus.

Kaip nuraminti protą, kaip paleisti stresą taip pat suprasite pabuvoje stovyklos mokymuose. Kai surasite proto ir kūno harmoniją, atsivers visai kitos gyvenimo perspektyvos, o dienos taps spalvotos ir įdomios. Kaip to pasiekti, mokysime ypatingoje stovykloje! 18 LAIMINGŲJŲ GALI IŠGIRSTI UNIKALIUS MOKYMUS.

Daugiau informacijos ir registracija

“Light Keto” kursai internetu nuo 05.10 dienos. Pasiruoškime vasarai!

Light keto modifikuota dieta”- tai pilnavertis maitinimasis, užtikrinantis organizmui visas makro ir mikro medžiagas. Pasirinkę 4 savaičių mokymus apie organizmo perprogravimo į LIGHT KETO mitybągausite koncentruotas moksliniais tyrimais paremtas žinias. Pateiksime jau praktiškai patikrintą mokymą apie subalansuotą maitinimąsi, jo planavimą, išmėginsite daug sveikų ir skanių patiekalų, išmoksite gaminti paprastai.

Klysta tie, kurie mano, kad Keto vien riebalų valgymas. Jums pateiksime daug receptų – 4 savaičių maitinosi planą, paragausite apie 50 naujų savo rankomis pagamintų patiekalų ir suprasite, kad nereikia laikytis jokių dietų!

Daugiau informacijos ir registracija

Sveikatinimosi stovykla Molėtuose ant ežero kranto

Dietoms, cukrui ir gliutenui sakau “NE!”-stovyklos gamtoje!

♥Kūno stiprinimo pratimai, kurie gerins koncentraciją, ištvermę ir atpalaiduos sąnarius.

♥ SVEIKOS MITYBOS MOKYMAI IR PRAKTIKOS, išmoksite daug naujų receptų, sužinosite, kaip maisto pagalba išlaikyti sveiką kūną ir natūralų grožį; susiesime mitybą ir kūno priežiūrą su natūraliomis priemonėmis.

♥ GAMTOS ARTUMA-medžio apkabinimas, praktikos gamtoje,meditacija, kvėpavimo praktikos.

Po stovyklos namo parsivešite: SUSTIPRĖJUSĮ IR PAILSĖJUSĮ KŪNĄ, NAUJŲ SVEIKŲ RECEPTŲ, EMOCINĮ BALANSĄ, RAMESNĮ PROTĄ, INSTRUKCIJĄ ILGAM IR PILNAVERČIAM GYVENIMUI.

Daugiau informacijos ir registracija

Sveikatinimosi ir edukacinė stovykla Kretoje

NEPAMIRŠTAMA SAVAITĖ GRAŽIOJOJE KRETOJE

SPALIO 13-20 DIENOMIS (VIETŲ JAU NĖRA)

SPALIO 20-27 DIENOMIS (VIETŲ JAU NĖRA) SU SVEIKOS MITYBOS EKSPERTAIS!

Nedidelei žmonių grupei yra organizuojamos 2 stovyklos po 7 dienas su ypatinga mitybos ir salos pažintine programa.

Subalansuotos mitybos akademija „Pirmas šaukštas“ organizuoja unikalią programą pažinti ne tik salą, bet ir ilgaamžių mitybos įpročius, graikiško maisto gaminimo subtilybes ir geros kretiečių išvaizdos paslaptis.

Daugiau informacijos ir registracija