Artėjantys renginiai

Gurmaniška sveikatingumo stovykla Maltoje spalio mėnesį

Jau 14 metų organizuojame sveikatingumo stovyklas užsienyje. Po kiekvienos stovyklos mes matome tiek daug šypsenų veiduose ir gauname tiek daug nuostabių atsiliepimų, kad sugrįžę namo, vėl planuojame kitų metų renginius. Džiaugiamės, kad galime patenkinti mūsų dalyvių lūkesčius su kaupu, todėl vėl kviečiame keliauti kartu, tobulėti, mokytis, keistis ir atrasti naują šalį. 2024 m. Spalio mėnesį vyks 3 sveikatingumo stovyklos Maltos Gozo saloje. REGISTRUOKIS!!!

Skaityti visą →

Sąmoningo maitinimosi ir savęs pažinimo 8 savaičių maratonas. Startas 2024.01.08!

Įsiklausyti į save ir pažinti kaip veikia kūnas, pastebėti pirmuosius organizmo sutrikimo požymius, išmokti tvarkingai maitintis, išsiugdyti valią rūpintis savimi – esminiai dalykai, kuriuos patirsite ir išmoksime per 8 savaičių SĄMONINGO MAITINIMOSI IR SAVĘS PAŽINIMO MARATONĄ.  Didžiausias maratono pliusas yra tas, kad galite dalyvauti iš bet kokio pasaulio kampelio, savo tempu, laiku, visa šeima ir Jums patogioje vietoje. Projektas truks 2 mėnesius, o naudą gausite visam gyvenimui! Viso projekto pagrindinis tikslas: sustiprintį ryšį su savimi ir įsimylėti save iš naujo.

Skaityti visą →

Sveikatingumo stovykla Tenerifėje – kovo 19-26d, 2024

Data: 2024m kovo 19-26 dienos.

Pridėkite spalvų į savo gyvenimą ir prisijunkite prie mūsų sveikatingumo stovyklos Tenerifėje! Septynias dienas truksiančioje stovykloje su Ritu ir Arūnu mokysitės sveikos gyvensenos, mėgausitės aktyviomis pramogomis ir pažinsite Tenerifės salos grožį.

Skaityti visą →