Apie mane

Esu ne tik subalansuotos mitybos specialistė. Esu mama, močiutė, uošvienė ir žmona. Šeimoje yra gurmanas vyras, alergiška dukra, mažylė – anūkė, sūnus – sportininkas. Tai labai gerai primena, kad kiekvienas žmogus yra unikalus – kūnas, tikslai, santykis su maistu ir skoniu.

Net ir mano pačios kūnas man vis dar labai įdomus – nejaugi po 50 metų moterys jau gali jaustis ir atrodyti bet kaip? TIKRAI NE!

Prieš 10 metų įsteigti subalansuoto maisto akademiją “Pirmas Šaukštas” mane itin paskatino noras pasidalinti asmeniniais savijautos, išvaizdos ir sveikatos rezultatai, sukaupta didžiulė žinių bazė ir praktinių maisto gaminimo seminarų ilgametė patirtis. Nebesigręžiojau atgal – daugybės mokslinių straipsnių ir knygų analizė, dietų analizė, du bakalaurai (Sveikos gyvensenos ir verslo bei Diatetikos), nuolatinis kvalifikacijos kėlimas (Stanfordo universiteto, Australijos Open2Study -“Food, Nutrition & Your Health” sertifikatai, Ketogeninės mitybos sertifikatai) leidžia suteikti aukšto lygio įvairiapuses konsultacijas mitybos ir sveikatos klausimais mano konsultuojantiems žmonėms. Išmokau žmones nežalojant savo kūno pasiekti norimų tikslų.


Labai džiaugiuosi galimybe dalyvauti TV laidose, kuriose visuomenė skatinama maitintis, gyventi ir rinktis produktus atsakingai. LRT “Klauskite daktaro”, “Vartotojų kontrolė”, BTV “Sveikatos kodas”, LNK “Yra kaip yra” ir kitose.

Mano misija – sveikesnė ir laimingesnė Lietuva!