Apie mane

Prieš 15 metų imtis veiklos sveikos gyvensenos ir maitinimosi srityje paskatino noras pasidalinti pasiektais asmeniniais savijautos, išvaizdos ir sveikatos rezultatais. Per daugelį metų sukaupta didžiulė žinių apie sveikatos problemas bazė, leido džiaugtis visaverčiu gyvenimu ir gera savijauta ne tik man (žengiant į 7-tą dešimtmetį), bet ir mano šeimos nariams, draugams ir šimtams mano klientų. Daugelis artėjant menopauzei numoja ranka ir mano, kad sustabdyti senėjimo procesų neįmanoma. Aš esu tikra, kad po 50-ies metų mes galime ir privalome jaustis ir atrodyti PUIKIAI! Tik to patys turime norėti.

Baigti du aukštieji sveikos gyvensenos srityje, daugybės mokslinių straipsnių ir knygų, dietų analizė, leidžia suteikti aukšto lygio įvairiapuses konsultacijas mitybos ir sveikatos klausimais mano pacientams ir klientams.

Išsilavinimas:

Dietistė – Dietetikos specialybės bakalauras Vilniaus kolegijoje, aukštasis neuniversitetinis medicininis išsilavinimas;
Sveikos gyvensenos ir verslo profesinis bakalauras SMK kolegijoje;

Nuolatinis kvalifikacijos kėlimas:

BAIGTŲ MOKYMŲ SERTIFIKATAI: Stanfordo universiteto, Australijos Open2Study -“Food, Nutrition & Your Health” sertifikatai,  Ketogeninės mitybos sertifikatai, Keto desertų gaminimo sertifikatas, .

MANO MOKYMŲ TIKSLAS –  išmokyti žmones nežalojant savo kūno, o nuosekliai pasiekti norimų tikslų, suradus jiems tinkamą maitinimosi ir gyvenimo būdą.

KEPENŲ SVEIKATOS KURSO BAIGIMO SERTIFIKATAS
AKNĖS GYDYMAS
KRAUJO TYRIMŲ AIŠKINIMO SERTIFIKATAS
NUTRICIOLOGIJOS KURSO BAIGIMO SERTIFIKATAS

ŽARNYNO LIGŲ IR PROFILAKTIKOS KURSO BAIGIMO SERTIFIKATAS

Labai džiaugiuosi galimybe dalyvauti TV laidose, kuriose visuomenė skatinama maitintis, gyventi ir rinktis produktus atsakingai. LRT “Klauskite daktaro”, “Vartotojų kontrolė”, BTV “Sveikatos kodas”, LNK “Yra kaip yra” ir kitose.

Mano misija – sveikesnė ir laimingesnė Lietuva!