Konsutacijos

Sertifikuota mitybos specialistė Rita Šilenskienė, remdamasi 15 metų patirtimi mitybos srityje ir sukaupusi didžiulę patirtį dirbdama su viršsvorį ir sveikatos problemas turinčiais žmonėmis, rekomenduoja pasirinkti individualizuotą mitybos ir gyvenimo priežiūros programas:

 1. Geriausi rezultatai pasiekiami pasirinkus asmeninę mėnesio svorio ir sveikatos problemų sprendimo 4 savaičių (180Eur) arba 6 ar 8 savaičių programą (260/320 Eur), kurių metu įgysite naujus mitybos įpročius, pakeisite požiūrį į kūną ir maistą. Palengvėsite, atsikratysite nuotaikų svyravimų ir atrasite save iš naujo. Personalizuotas Jums meniu, priežiūra, motyvacija, palaikymas kasdien lengvai leis Jums įgyvendinti savo svajones Kassavaitinės konsultacijos- seminarai online, kurių metu išdėstoma medžiaga, ieškoma problemų sprendimo būdų kartu. Toliau visą savaitę vyksta kasdieninė mitybos peržiūra.  Taigi, 4 kassavaitinės konsultacijos- seminarai  ir 3 mitybos planai kiekvienai savaitei su receptais ir patiekalų nuotraukomis. Video pamokos kaip gaminti sveikatai palankų maistą ir ilgai netrepsėti virtuvėje. Motyvacija, palaikymas, priežiūra ir atsakymai į daugelį klausimų. Įeina: 6 kassavaitinės konsultacijos- seminarai online, kurių metu išdėstoma medžiaga, kiekvieną dieną du mėnesius vyksta kasdieninė mitybos peržiūra ir 1 mitybos planas kas dvi savaites-viso 4 mitybos planai .  Taigi, 8 kassavaitinės konsultacijos- seminarai   ir 6 mitybos planai su receptais ir patiekalų nuotraukomis. Motyvacija, palaikymas, priežiūra ir atsakymai į daugelį klausimų.
 2. Gyvenantiems bet kuriame pasaulio krašte patogią sistemą internetu, t.y. lieknėjimo ir sveikatinimosi online 4 savaičių  programą grupėje(180Eur).

Subalansuotos mitybos akademijos 4 savaičių online programos metu Jūsų laukia:

 • Subalansuotos mitybos ekspertės Ritos Šilenskienės paskaitos internetu Skype programa, praktinės savaitės užduotys, kasdieninė priežiūra, motyvacija, mitybos planai ir palaikymas.
 • 4 seminarai internetu, gyvai po valandą. Mitybos žinovė atsakys į rūpimus klausimus.
 • Gausite kas savaitę naują meniu su pilnais receptais ir foto.

Apie ką kalbėsitės seminarų metu

 1. Dietos – kelias į niekur. Trumpas efektas su papildomais kilogramais atgal.
 2. Žudantis maistas ir kelias į blogą savijautą.
 3. Kas tirpina riebalus, kiek, kada reikia sportuoti.
 4. Kaip atsikratyti priklausomybės tam tikriems produktams.
 5. Maisto tinkamumas, maisto derinimas.
 6. Vanduo – svorio kontrolė- energija.
 7. Ar reikalingos iškrovos dienos ir kaip elgtis svečiuose
 8. Subalansuota mityba – tai sveikatos ir geros išvaizdos garantas.

Ko reikės atsisakyti? *Nieko, tik netinkamus produktus ar patiekalus išmoksite pakeisti sveikomis alternatyvomis. Norint sužinoti ne tik kaip maistas veikia mus, mūsų sveiktą, bet ir išmokti gaminti skanų ir pilnavertį maistą, galima tuo pačiu lankytis ir praktiniuose maisto ruošos užsiėmimuose. Praktiniuose seminaruose-degustacijose galėsite išmokti, kaip taupyti laiką virtuvėje, pagerinti valgomo maisto kokybę, kaip rinktis produktus parduotuvėje ir sumažinti išlaidas maistui, bet ne sveikatos sąskaita. Atrasite neįprastus , bet teisingus derinius, kitokius desertus, o svarbiausia – skanų, įvairų maistą!  Nors išleista šimtai knygų apie dietą, visokių receptų, bet, pasirinkę kurią nors mano programą, gausite koncentruotas žinias, daug receptų, paragausite apie 100 patiekalų ir suprasite, kad nereikia laikytis jokių dietų!“Didžiausia tragedija , kuri gali ištikti žmogų – emocinė depresija, intelekto bukumas ir iniciatyvos praradimas, kurios pradžia – neteisinga mityba.”Dž. Maklesteris

Dėl konsultacijų ciklo ar bendradarbiavimo kainos kreipkitės asmeniškai.

Asmeninėms konsultacijoms galite užsiregistruoti:

El. paštas:  [email protected]
Telefonas: +370 698 37554