Atsiliepimai

Kviečiu visus savo konsultacijų klientus, seminarų ir stovyklų dalyvius čia palikti atsiliepimus! Jie man padeda tobulėti ir atsižvelgti į Jūsų nuomonę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Jūsų atsiliepimai ir komentarai


 1. Daiva says:

  Prabėgo šiek tiek laiko po rudeninės sveikatingumo stovyklos Kretoje. Įspūdžiai, emocijos nurimo, tačiau noras toliau gilintis į sveikos mitybos paslaptis niekur nedingo. Gardžiai valgėm sveiką, natūralų maistą ir … nestorėjom, keliavom, tyrinėjom salą, bendravom ir mėgavomės gyvenimu. Rita ir Arūnai, ačiū Jums iš Jūsų entuziazmą mus motyvuojant gyventi sveikai. Ačiū stovyklos moterims už nuostabią atmosferą, juoką, gerą nuotaiką:). O graiko, vilos šeimininko nuoširdumas papirko galutinai. Tikiuosi Kreta vėl lauks mūsų atvykstant.

 2. Janina says:

  Kai Jordanijoje aplankiau Petrą, maniau kad niekur daugiau nepamatysiu tokių įspūdingų uolų, kol nenuvykau į Kretą, kur atradau kitokią “petrą”. Labai dėkinga Ritai ir Arūnu priėmusiems mane į stovyklą rudeninėje Kretoje. Grožėjausi (ir ne tik – dar po juos ir vaikščiojau  ) nuostabaus grožio, galingais kalnais. Kaip malonu buvo vaikščioti tarp uolų, maudytis skaidrioje šiltoje jūroje, valgyti labai gardų ir sveiką subalansuotą maistą, kurį dažniausiai gamindavo pati Rita.
  Visos dienos stovykloje nepakartojamos, kiekvieną dieną vis nauji įspūdžiai, kvapą gniaužiantys gamtovaizdžiai. Visą tą grožį emocionaliai išreiškė su manim kartu atostogavusi Janytė. Jos emocijos dar labiau kėlė nuotaiką. Ir šiaip visas kolektyvas draugiškas, pirmą kartą susitikom, o rodos, jau seniai pažįstami. Kad greit tapom kaip viena darni šeima, aišku, tai Ritos ir Arūno nuopelnas. Jie visuomet geros nuotaikos, atrodo niekad nepavargstantys, kai reikia – griežti, bet geranoriški, ir mus visuomet mokė drausmės ir planavimo.Tačiau niekad nejautėm nė menkiausio spaudimo. Tikri vadovai ir pedagogai. Kiekvieną rytą – nevėluoti į Arūno vedamą mankšta, maudynės jūroje, pusryčiai ir … keliaujam. Kelionių daug, bet pilnai užteko laiko maudytis, degintis saulėje. Neturėjom nei minutės nuobodžiauti 
  Sunku būtų įvardinti, kas patiko labiausiai, nes viskas buvo LABIAUSIAI.
  – Jūros vaduo, jau net nežinau kuriose iš 4-ių jūrų teko maudytis ;
  – Kalnai ir tarpekliai, kaimai kalnuose, vienas jų – paliktas kaimas vaiduoklis, į kurį vasarai atvažiuoja gyventi vokiečiai, sumaniai įsirengę gyvenamas patalpas;
  – Vienuolynai ir nuostabios bažnytėlės įrengtos urvuose;
  – Aliejų ir sūrių gamykos su puikiais jų produktais;
  – Skanus ir sveikas maistas.
  – Tave supantys mieli žmonės.
  Galiu paminėti iš daugelio nuostabių vietų – Aradenos ir Samarijos tarpeklius, Man jie buvo tikras jėgų išbandymas. Samarijos tarpeklis – kelionė pėsčiomis, apie 16 km, varginanti, tačiau tai, ką išvydau, atmintyje išliks ilgam! Einant tarpekliu galima grožėtis supančia gamta, prieiti siauriausią tarpeklio vietą, kuri siekia vos 3 metrus plotį ir yra vadinama Geležiniais vartais. Ir nuotaika tokia puiki, kad net nepajutom kaip pasiekėm finišą. Prie Samarijos tarpeklio įėjimo užvažiavom, o keliavom žemyn ir išėjome tiesiai į jūrą.
  Aradenos uolėtąs tarpeklis. Netikėjau kad šį tarpeklį teks pereiti, Žiūrint nuo tilto atrodo siaubingai gilus. Įspūdingas geležinis tiltas su medinėmis grindimis, kai mašinos važiuoja per jį, jos juda ir garsas bauginantis  . Jei neklystu, apie 1,5 km gylio tarpeklį leidomis žemyn ir po to kita puse pakilom aukštyn. Tai kažkiek mažiau gylio, nei prie tilto.

  Aplankėm ne vieną vienuolyną, vienas jų – Vyrų vienuolynas Preveli, kuriame saugoma šventoji relikvija – Šventasis Stebuklingas Kryžius. Jam priklauso du pastatų kompleksai, vadinami Kato Preveli ir Moni Preveli. Abu juos skiria 1,7 km atstumas. Net galva sukosi nuo pamatyto grožio, Po tokio stebuklingo vaizdo nusileidom išsimaudyti į nuostabų Preveli palmių paplūdimį. Paplūdimys Plakias – Libijos jūroje
  Labai norėčiau pakartoti tokią kelionę. Juk liko dar daug nuostabių neaplankytų vietų.

 3. Janina says:

  Esu labai dėkinga Ritai ir Arūnui, kad turejau puikia galimybę dalyvauti rudeninėje Kretos Stovykloje. Nereali savaitė su nuostabiais žmonėmis, puikiai organizuotu poilsiu, nuostabiu maistu, įspūdingomis išvykomis, įveiktais iššūkiais! Dėkoju už turiningai praleistą laiką, už naudingą informaciją.kaip sveikai ir labai skaniai gaminti, už labai skanius patiekalus, už juoką, kuris mus lydėjo visos kelionės metu. Šią kelionę prisiminsiu tikrai ilgai.
  pasiiau gerų patarimu ir pasitvirtinau ,kad nieko nėra neimanoma. Labai dėkoju visai komandai, Ir tikrai iki pasimatymo

 4. Genovaite says:

  Pasiilgau ,pasiilgau Graikijos, pasiilgau visos mūsų grupės ,liko tik prisiminimai kaip buvo smagu .Dėkoju visai grupei ,aš manau mes buvome ir liksime šauniausia grupė. O dabar noriu pakalbėti apie nuostabius žmones Rita ir Arūną, jie labai puikus žmonės .Net neišsivaizdavau kad taip organizuotai ir išsamiai atlieka savo pareigas ir taip moka visus užimti suprasti ir patarti. Rita pati žaviausia ir stipriausia savo srities specialistė, kaip ji sugeba ir moka viska pateikti greitai, skaniai ir subalansuotai ,stebėjausi jos išradingumu. Labai daug išmokau ,kaip subalansuoti savo mitybą, kaip pasiruošti maistą kiekvienai dienai, išsivalyti savo spinta nuo nereikalingu produktu ir kaip gauti visus reikiamus mano organizmui mineralus, jos žinojimas apie žmogaus fiziologija, kūno organus ,kam ko reikia ir kaip sau padėti. Aš daug ką bandžiau, daug žinių turiu, bet kaip Rita mane nustebino su maisto ruošimu ir sugebėjimais ,ačiū jai iš visos širdies. Kad daugiau būtu tokių žmonių, tai visas pasaulis gyventu sveikai ir subalansuotai. Linkiu jai stiprybės ir toliau plėtoti savo veiklą savo išmintį iš visos širdies .

 5. Asta says:

  Jau praėjo mėnuo nuo nerealios kelionės į Kretą. Nors oras mūsų nelepino, Rita su Arūnu padarė viską ir dar daugiau, kad atostogos būtų nepamirštamos, kad pamatytume, paragautume ir patirtume tikrą Kretą. Ačiū labai

 6. Rasa says:

  Prabėgo savaitė po ‘’’Antistres’’ savaitgalio.Labai dėkinga Ritai už žinias ir nuoširdų dalinimasi jomis.Savo įpročius bandau keisti mažais žingsneliais.Pirmasis,kurį žengiau nuo pirmadienio ryto : nebegeriu kavos tuščiu skrandžiu (ir taip jau visa savaitė ! :)))Suprantu,kad panašių žingsnelių dar daug teks žengti,bet labai dekinga Ritai už įkvėpimą juos daryti.
  Iki naujų susitikimų.
  Rasa

 7. Aurelija says:

  . Labai noriu padėkoti ir pasidžiaugti ,kad turejau puikia galimybę pabūti svečiuose pas Rita su Arūnu ir Neringa. Stovykloje buvau antrą kartą ir esu labai patenkita. Gavau didelę dozę juoko,kuria prisiminsiu tikrai ilgai ir žinomą daug naudingos informacijos.kaip sveikai ir labai skaniai gaminti. Iš Neringos
  pasiiau gerų patarimu ir pasitvirtinau ,kad nieko nėra neimanoma. Labai dėkoju visai komandai, Ir tikrai iki pasimatymo.

 8. Laima says:

  Įsimintinas savaitgalis su nuostabiais žmonėmis nuostabioje aplinkoje! Daug žinių, praktikų, nuoširdumo, juoko padėjo trumpam atsijungti nuo gana įtemptos kasdienybės. Man tai dar vienas žingsnis sveikesnio gyvenimo link!
  Dėkui Ritai, Arūnui ir Neringai. Sėkmės!

 9. Rasma says:

  Nuoširdžiai dėkoju Jums , Rita ,Arūnai ,Neringa , už žinias ,pamokas ,nuoširdumą ,ramybę ….
  Atsirado noras keistis pačiai ir bandyti keisti visos šeimos mitybos įpročius!
  Sužavėjo Jūsų bendravimas ir darbo kultūra.
  Grįžau iš stovyklos pakylėta ir sužavėta …
  Sėkmes ,Jums !

 10. Irena says:

  Džiaugiuosi, Rita, praleidusi savaitgalį Jūsų suorganizuotoje stovykloje, dar vis gyvenu praktiškai pagamintais ir ragautais gardžiais valgiais (desertais , duoniukais, salotomis ir kt,), puikiomis streso valdymo paskaitomis, bei praktikomis, kurias perdavė miela Neringa, nesudėtingais bet naudingais (jau praktikuoju:)) mankštos pratimais, Gongo terapija . Jaučiuosi pasipildžiusi teigiama nuotaika !
  Dar kartą Ačiū Jums,Rita, Neringa Thariani ir Arūnai. Šilčiausi linkėjimai.!!!

 11. Agnė says:

  Praleidau fantastišką „Antistres“ savaitgalį, pasakų šalyje, palikusi už nugaros chaosą ir triukšmą. Ačiū Ritai, Neringai ir Arūnui už šiltą rūpestį, pastangas perteikti sukauptas žinias. Renginys lėtas, nuoseklus ir „nesukomercintas“. Šiandien antradienis, o aš vis dar esu praėjusiame savaitgalyje. Rekomenduoju visiems, kuriems rūpi harmonija kūne ir sieloje. Būsite sušildyti dėmesiu ir rūpesčiu, supažindinti su praktika ir teorija emocinio intelekto, kvėpavimo pratimais, sveikos ir paprastos maisto ruošos, nesudėtingų lengvai namuose atliekamų mankštų.
  Ačiū už greito gyvenimo, lėtą savaitgalį.

 12. Sandra says:

  Antistress stovykla nepakartojama! Susijungė sveiko maisto suvokimo psichologijos ir relaksacijos žinios i vieną visumą, visų sričių žinovai perdavė žinias tiek teoriškai , tiek praktiškai , daug praktinių užsiėmimų, nuoširdumo, juoko iki ašarų, naujų dieviškų skonių.Bendrystės apsupty mokėmės ir šventėme gyvenimą. Ačiū rengėjams 💕💕💕iki naujų pasimatymų😊

 13. Laura says:

  Vasaros stovykla man tapo vieta, kur viskas sukurta harmonijos beieškančiajam žmogui. Tokia ir atvykau, norinti sužinoti apie subalansuotą mitybą, atrasti pusiausvyrą susiliejant su gamta. Nuoširdžiai dėkoju už šiltą sutikimą Ritai Šilenskienei, kuri dalijosi savo sveikos gyvensenos patirtimi, motyvuodama džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir Eglei Tamulevičiūtei padėjusiai surasti pusiausvyrą mintyse. Kelios dienos vasaros stovykloje prabėgo kaip viena valanda, kuri buvo užpildyta nuoširdžiu bendravimu ir ramybe, naujomis žiniomis apie maisto gamybą ir reikšmę kiekvienam šeimos nariui, ne tik man pačiai. Išvykau žinodama, kad tai yra vieta į kurią norėsiu sugrįžti dar ne kartą.

 14. Janina says:

  Kartais tiesiog būtina atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių, pakeisti aplinką ar pasilepinti
  Inturkė. Sodyba „VILA RA“ – poilsio oazė, kurioje pamiršau visus rūpesčius ir patyriau tikrąjį poilsį, įgavau naujų jėgų bei pozityvios energijos. Nuostabus oras, graži gamta, ramybė, nuostabus Gėluoto ežeras , gera ir draugiška atmosfera. https://vilara.lt/ Atvykau čia ne pirmą kartą ir, matomai, ne paskutinį.
  Sodybos šeimininkė – sveikos subalansuotos mitybos ekspertė Rita Šilenskienė. Jos organizuojamos stovyklos suteikia išskirtinę ramybę kiekvienam, norinčiam pabėgti nuo šurmulio ir skirti laiko sau. Mes ne tik valgėm sveikus subalansuotus patiekalus, bet turėjom galimybę dalyvauti jų gamyboje. Galėjom stebėti, kaip norint skaniai ir sveikai maitintis, visai nedaug sugaištama laiko prie puodų.
  Išklausėm Įdomios ir informatyvios Ritos paskaitos. Po kiekvienos temos ji mielai atsakė į visus iškilusius klausimus.
  Stovyklos programa apsiriboja ne tik mityba , labai daug dėmesio skiriama ir kokybiškam poilsiui.
  Šios stovyklos tema „Mano lengvas ir harmoningas kūnas“, todėl didelis dėmesys buvo skirtas mokymui, kaip nuraminti protą, kaip paleisti stresą, kaip surasti proto ir kūno harmoniją.
  Man, meditacijų skeptikei, buvo tikras atradimas Eglės Tamulevičiūtės, sveikatingumo sistemos ChiGong – Cigunas instruktorės, vedamos praktikos. Kaip gera jausti, kaip mūsų fizinis kūnas, energetinė sistema bei dvasinė būsena yra tarpusavyje susiję. … Ciguno praktika padėjo man pažinti vidinę jėgą ir pakeisti savo nuomonę apie meditaciją. Nuostabus pojūtis!
  Kita nuostabi meditacija – gongo muzika. … Tikras poilsis ir protui, ir kūnui, ir sielai.
  Įspūdingiausia buvo kūnu pajusti gongo garso vibracijas. Aš džiaugiuosi, kad patyriau nuostabų jausmą. Iš tiesų paskęsti garse, kad atrodo, aplink nieko nelieka – tik jis. iš karto pajutau, kaip maloniai veikia raminantis gongo dunksėjimas. Taip gera, malonumas pėdas kutena, rankos pirštais keliauja vibracijos. Ir staiga, tarsi iš miego pažadina intensyvėjantis garsas.

  Jaučiuosi puikiai! Esu rami, atsipalaidavusi, pilna džiugesio.
  Ačiū Ritai už galimybę atgauti jėgas ir dvasinę pusiausvyrą.

 15. Ilona Žėglienė says:

  Labai noriu padėkoti Ritai už 2 klasės mokymus ir paskaitas kaip surasti savo maitinimosi būdą ir kelią į ilgaamžiškumą. Motyvuojančios paskaitos, kaip visada skanūs receptai, greitai ir paprastai pagaminami patiekalai, nauji atradimai, t.y. kerobos milteliai, miltai, guaro gum, iš kurių galima pasigaminti puikių, skanių desertų. Maitinuosi skaniai, svoris krenta stabiliai, gera savijauta, esu soti, nėra noro užkandžiauti, kas labai džiugina ir motyvuoja eiti šiuo subalansuotos mitybos keliu. Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū.
  Laukiam gyvų susitikimų.
  Ilona Ž.

 16. Renata says:

  Ačiū mielai Ritai už parodytą skanaus ir svarbiausia sveiko maisto pasaulį. Per 4 savaičių „light Keto“ kursą gavau pagrindus teisingos mitybos, bei įkvėpimą gyventi sveikai ir mylėti savo kiekvieną ląstelę.
  Per 4 sav kursą numečiau daugiau kaip 5 kg svorio!!! :-)))
  Kodėl nusprendžiau kreiptis į mielą Ritą ir pabandyti laikytis ligth keto?

  Esu 6 mėn amžiaus leliuko naujai iškepta mamytė su +20 kg po nėštumo. Viskas būtų buvę vien tik didelis džiaugsmas. Tačiau po nėštumo vargino silpnumas ir energijos trūkumas net rytais (mano kūdikis naktį miega puikiai). Todėl nusprendžiau, kad reikia kažko imtis ir numesti priaugtą svorį. Tačiau nenorėjau drastiškai badauti ar eksperimentuoti, nes visgi savo kūdikį po šiai dienai sėkmingai žindau. Per kursą kiekvieną dieną sąžiningai laikiausi visų p. Ritis rekomendacijų ir gaminau maistą pagal sudarytą meniu. Didžiausias džiaugsmas buvo ne tas, kad pradėjo iškarto kristi svoris ir susitvarkė apetitas, o tas, kad pasijaučiau energinga ir tas jausmas neapleisdavo visą dieną. Nuo mano valgomo maisto pieno kiekis nepasikeitė, o kūdikio nei karto neišbėrė ir niekaip nepasikeitė jo nei sveikata, nei nuotaika. Įdomu tai, kad kokią 3 keto savaitę pajaučiau, kad krūtinė ženkliai palengvėjusi. Pasidarė neramu, kad pieno sumažėjo. Tačiau paskui supratau, kad tiesiog sumažėjo riebalų kiekis ir dėl to pamažėjo krūtinės apimtis 🤭🙂
  Aš esu medikė, todėl perskaičiau visus įmanomus mokslinius straipsnius apie keto mitybą ir žindymą. Todėl drąsiai visoms žindančioms mamytėms, kurios nori numesti priaugtą per nėštumą svorį, nuoširdžiai rekomenduoju mielos Ritos light keto kursą. Ši mityba tikrai nepakenks kūdikiui. Ketoniniai kūnai, kurie atsiranda organizme laikantis šios mitybos principų, patenka ir į motinos pieną. Tačiau jie yra visiškai saugūs kūdikiui. Moksliškai įrodyta, kad kūdikiai ketoninius kūnus panaudoja žymiai efektyviau nei suaugę. Be to kūdikiai natūraliai vos gimę maitinasi ketogeniškai, nes su motinos pienu gauna apie 60 proc. riebalų.
  Šiandien dienai esu numetusi jau 8 kg ir nežadu grįžti prie savo senos mitybos. Be to savo pavyzdžiu užkrėčiau dar 5 žmones (savo vyrą, uošvius ir tėvus) laikytis sveikos mitybos principų. Širdį glosto mintis, kad savo augančiai atžalai visa šeima būsime pavyzdys ir niekas, bent jau artimoje aplinkoje nepasiūlys vaikui čipsų ar kitokio nesveiko maisto.
  Mielai Ritai linkiu visokeriopos sėkmės, toliau tęsti savo nuostabius darbus ir svarbiausiai sveikatos.
  Renata

 17. Justina B. says:

  Noriu pasidžiaugti nuostabia mielos Ritos vedama programa “Light KETO”. Dėstomos temos – labai aktualios, informacija- ypač naudinga bei praktiška. Esu dėkinga galėjusi pamatyti, kaip veikia pats KETO principas, išmokti gaminti sveikiau ir teisingai, atrasti naujus produktus ir galimybes juos panaudoti. Visa šeima džiaugėsi skanaudami naujų patiekalų, desertų, sveikos ir sveikatai naudingos duonos. Tai buvo vienas iš daugelio kitų mitybos programos privalumų- meniu patiekalai pritaikomi ir visai šeimai. Informacija savaitės seminaro metu buvo ne tik apie keto, tačiau begalė naudingų patarimų kiekvienam- kaip užtikrinti maisto naudą organizmui, kokius produktus rinktis ir kur pirkti kokybiškiausius jų. Buvau sužavėta Ritos energija, pozityvumu, kompetencija, dėmesiu kiekvienam programos dalyviui ir gebėjimu pasidalinti bei perteikti naudingiausią informaciją. Buvau be galo motyvuota siekti savo tikslų, laukiau savaitės paskaitų su didžiausiu nekantrumu. Nuosirdžiau dėkoju už visas žinias, nuostabius receptus ir suteiktą galimybę pažinti teisingą KETO. Su geriausiais linkėjimais ir sėkmės darbuose linkėdama, Justina B.

 18. Vaidas says:

  Gyveni ir mokaisi… Atrodo ir taip stengiamės gyventi sveikai, bet tai ką išgyvenom su P. Ritos 4 savaičių ,,Keto“ iššūkiu, mūsų žinios prilygo – aguonos grūdo dydžiui. Čia daug patyrėm naujų potyrių: skonio „pajutimo“, sotumo jausmo, naujų produktų suderinamumo, galų gale – liežuvio higienos. Labai daug sužinojome, gavome daug naudingų žinių, pagalbinių priemonių, receptų, optimizmo, ryžto ir daug daug – ENERGJOS! Po šių 4 savaičių skraidom lyg ant sparnų. Tai ką gavome čia – prilygsta aukso kainai. Sveikata – svarbiausias mūsų turtas. Labai gaila, kad šių žinių niekas nediegia mūsų vaikų švietimo įstaigose…
  Ačiū, Miela Rita, Jums už viską! Gyvuokit, žydėkit ir skleiskit savo žinias visiems, kuriems rūpi – sveikata, ne tik nuo pirmo šaukšto. Juk niekada nevėlu pradėti… Galim ir nuo antro šaukšto. Su pagarba – Silvija ir Vaidas

 19. Edita P. says:

  Esu labai laiminga ir širdingai dėkinga Ritai, kad prasidėjus naujų metų pradžiai mane priėmė į važiuojantį traukinį – beprasidedančius Light Keto subalansuotos mitybos kursus, į kuriuos patekau atsitiktinai, bet „neatsitiktinai“. Pati nesitikėjau, kad taip įsitrauksiu į skanių ir sveikų patiekalų gaminimą, kad prisijungs ir palaikys visa šeima. Anksčiau daug maisto užsakinėjome į namus, valgydavome kavinėse, pirkdavome daug saldumynų, nes labai dirbome, neturėjome vis laiko maisto gamybai… Norėjau, bet sunkiai tikėjau, kad įmanoma tai pakeisti. Dėka Ritos įkvepančių paskaitų, jos neišsenkamos energijos, ir labai gerai susistemintų ir pateiktų gilių žinių, šiais metais atsivėrė nauji skoniai, naujos patirtys bei džiaugsmai, drąsiai galiu teikti – naujos galimybės! Laiko turime tiek pat, bet gaminame patys, atradome tikrąjį maisto skonį, sveikų ir skanių saldumynų taip pat pasigaminame patys be cukraus ir baltų miltų, jaučiamės sveikesni, lengvesni ir laimingesni! DIDELIS AČIŪ, Jums, Rita, maistas pagal Jūsų rekomendacijas ir receptus labai skanus, įvairus, maistingas, lengvai pagaminamas ir sotus ! Minus 4 kg per mėnesį, gražesnė išvaizda, daugiau energijos, nauji planavimo įgūdžiai, laimingesnė aš, laimingesnė šeima ! Tęsiame toliau 🙂

 20. Ditta Mažeikienė says:

  Aš labai džiaugiuosi, kad pasiryžau dalyvauti subalansuotos mitybos Light Keto seminare. Iki tol nieko apie tai nežinojau. Tiesiog supratau, kad stipriai apleidau savo kūną ir pasiryžau ką nors pakeisti. Man buvo sunku. Ketinau mesti, nes kūnas priešinosi naujovėms kaip įmanydamas, taip stipriai aš buvau jį apleidus 🙁 Supratau, kad aš nesu laisva rinktis ką noriu valgyti, kad tapau savo įpročių, pramonės ir visuomenėje susiformavusių įpročių vergė. Išsamios paskaitos, profesionali priežiūra ir palaikymas man padėjo įveikti sunkumus. Dabar aš džiaugiuosi pagerėjusia sveikata, sureguliuota dienotvarke ir mityba. Atradau daugybe naujų skonių ir receptų. Neketinu sustoti ir laukiu naujų seminarų. Nuoširdus AČIŪ Ritai už informatyvias ir įdomias paskaitas, priežiūrą ir palaikymą. Sėkmės Jums 🙂

 21. Sigita says:

  Atvėrėte duris į naują, nepažintą pasaulį…
  Dėkoju už suteiktas žinias ir nuoširdų bendravimą, už naują požiūrį į maistą, už lengvai nutirpusius kilogramus, gerą savijautą ir puikią nuotaiką.
  Sėkmės

 22. Ilona Ž. says:

  Nuoširdus Ačiū Ritai už Keto ligh arba dar kitaip sveikos keto mitybos kursą. Anksčiau teko apie tai domėtis ir man būdavo baisu tai pradėti vien paskaičius daugelį skelbiamų receptų internete, daug majonezo, kepta šoninė, riebūs sūriai. .. O Rita atvėrė akis kas yra tikra sveika keto mityba, kai tu gerai jautiesi, visada esi sotus, maistas turtingas mineralų ir vitaminų, sveikieji riebalai, patiekalai lengvai ir greitai paruošiami, mityba tinkanti visai šeimai, iš vyro ir sūnaus sulaukiau komplimentų, kad mes dabar valgome kaip gerame restorane :). Šiame kurse gavau daug naudingos informacijos ne tik apie sveiką mitybą, bet ir sveiką kūną, kaip juo rūpintis. Paskaitos labai motyvuojančios, įkvepiančios ir toliau maitintis subalansuotai, daugiau judėti, gerai jaustis. Išmokom pasigaminti ir sveikų saldainių bei desertų. Iš Ritos trykštanti energija labai motyvuoja siekti rezultato, t.y. suprasti, kad to pasiekti mes galime kiekvienas, jeigu tik mylėsime savo kūną ir juo rūpinsimės.
  Labai rekomenduoju šį kursą, o mes jau laukiame antros klasės kurso…….

 23. Ilona says:

  Miela Rita,
  Nuoširdžiausiai norėčiau Jums padėkoti už gausybę informacijos,žinias,kantrybę,motyvaciją ir palaikymą!
  Jūs esate ta TURBO MOTERIS,kurios dėka ir aš patikėjau,kad galiu ja (turbo moterimi) tapti!
  Šie kursai-tai geriausias metų užbaigimas.
  Jau dabar žinau,kad 2021 bus sveikesni,skanesni,linksmesni ir ,,lengvesni,,
  AČIŪ!!!
  Iki nauju susitikimu!

 24. Gintė says:

  Tariu didelį ačiū Ritai,už online seminarą keto light .Tai seminaras ne tik apie mitybą,bet apie visą mūsų fizinį kūną,emocijas ir jų poveikį mums,viskas labai aiškiai ir konkrečiai išdėstyta .Rita labai chrazimatiška asmenybė,visada su gera nuotaika,visada palaikanti,žinanti atsakymus į visus klausimus.Nors nesu naujokė keto mityboje,bet sužinojau daug naudingos informacijos,daug kitokių skonių,įvairių receptų,meniu patarimų.Rekomenduoju ne tik naujokams ,bet ir pažengusiems.Labai ačiū ir iki pasimatymo 🙂 Pagarbiai Gintė Venclovė

 25. daiva750 says:

  Jau baigėme seminarų ciklą apie sveiką Keto mitybą. Seminarai baigėsi, bet mano motyvacija ir tikslas būti sveikai, gyventi be cheminių vaistų, senatvėje būti fiziškai aktyviai tikrai nesibaigė, Priešingai, tik tęsiasi. Labai tikiu, kad Keto mityba taps mano gyvenimo būdu, jau tapo per keturias savaites!:), o smulkios, retsykiais mitybos nuodėmėlės neišsuks mano gyvenimo kelio į nesveiką takelį. Viskas yra įmanoma , tik reikia motyvacijos ir pastangų, o jų linkiu visiems, kurie galbūt perskaitys mano atsiliepimą. Ačiū Ritą, Jūs nuostabi lektorė, motyvatorė, turbo moteris, draugė, savo srities žinovė. Linkiu dar daug mokinių, norinčių keisti savo gyvenimą. Iki pasimatymo seminaruose, stovyklose, kai tik pandemija pasibaigs. Pagarbiai Daiva Pilkė

 26. Daiva says:

  Labai noriu pasidžiaugti ir REKOMENDUOTI VISIEMS Ritos seminarus apie teisingą, tikslingą mitybą, kuri tiesiogine prasme, lengvai apverčia tavo supratimą apie tai, kuo ir kaip mes maitinamės…įsitikinau, niekada nevėlu būti sveikam ir patenkintu gyvenimu…reikia tik truputėlio noro ir…paragauti Ritos ruošiamo maisto…tai taip skanu ir paprasta…Rita spinduliuoja geras emocijas, supratingumą, motyvaciją, kiekvienas išgirstas ir suprastas, o žinių žinių kiek gauname mokymų metu… Norisi garsiai šaukti, NELAUKIM IR PAMILKIM SAVE…

 27. Onute Rickeviciene says:

  Labai aciu uz Kreta. Uz galimybe ne tik pasimegauti nuostabia jura ir gamta, bet kartu igyti nauju ziniu sveiko maisto gamyboje. Per silpnai pasakyta..Nors seniai gaminu tarytum sveika maista , bet sitoje stovykloje gavau kertinius sveiko maisto gamybos pagrindus, uz ka esu labai dekinga Ritai ir Arunui. Ir tai veikia , cukru ir kvietinius miltus jau pakeiciau kitais dar skanesniai ingredientais ir labai megaujuosi naujais skoniais.
  Man 2 savaites prabego labai greitai , Kiekviena diena buvo turininga- ekskursijos, ypatingos pazintines keliones i kerobos , aliejaus , suriu gamyklas. Labai skanus Ritos gaminamas maistas (mes irgi padejome), maisto gaminimo pamokos ir paskaitos.
  Ir svarbiausia – labai silta bendravimo atmosfera, buvome seima , seserys ir as jau dabar visu pasiilgau…Och , ta korona grizus… Bet uztat Graikijoje ji apgavom.

 28. Laima says:

  Noriu labai padėkoti Ritai ir Arūnui už įspūdingą kelionę į Kretą. Puiki atmosfera, puikus kolektyvas, jaukūs ant jūros kranto apartamentai, nepaprastai skanus, sotus ir kiekvieną dieną vis kitoks maistas. Ir, žinoma, ekskursijos po turistų mažai lankytas vietas. O kur dar gamta su daugybe avių ir ožkų kalnuose tarp čiobrelių ir šalavijų krūmelių! Ši kelionė pranoko visus mano lūkesčius. Ačiū visiems keliavusiems kartu už bendrai praleistą nuostabų laiką.

 29. Dalė says:

  Saulėtos Kretos emocijos susimaišė su pilku,lietingu dangumi…
  Atslūgus euforijai,akys mato ryškiau,protas veikia aštriau.
  Ne,ne! Mums niekas nesukeitė smegenų pusrutulių:kairė-dešinėj,dėšinė-kairėj.
  Pusę savo baimių žmogus sukuria pats,sėdėdamas prie lango, krapštantis nosį ir keikiantis visą pasaulį,tik ne pats save.
  Reikia žengti pirmą žingsnį…
  Ir didžiulė loterija,jei tavo kelyje sutinki tokius ,,perliukus“,kaip Rita Šilenskienė ir,žinoma,Arūną Š.(tai ramybės ir pusiausvyros išraiška).
  Man pasisekė!
  Kreta-tai tik fonas,idėjos filosofijai skleisti.Jokios priverstinės nuomonės,jokių išankstinių nuostatų!
  Eruducija ir išprusimas,išsilavinimas ir praktinė patirtis.Mokslu ,,paskaninti“ teiginiai.
  Nebijokite,ženkite į naujoves,ieškokite,,perliukų“.Su,,pirmu šaukštu“visos sriubos bus skanios!!!

 30. Daiva says:

  Sveiki,
  teko DIDELĖ laimė būti Ritos ir Arūno ‘Pirmo šaukšto’ stovykloje Kretoje. Nerealu!!!!!!!!!!!!! Tiek daug visko per gan trumpą laiką – YPAČ skanus ir SVEIKAS maistas, žinios, supratimas , kaip tai veiksminga, jokio alkio, nuoširdus bendravimas, nepakartojamas Kretos gamtos grožis… Geras startas, pradedant maitintis sveikai, bet svarbiausia, kad nenuobodus ir labai skanus maistas!!!!! Tikrai NUOŠIRDUS ačiū Ritai ir Arūnui….tikimės tęsinio…

 31. Sesės Roma ir Rasa says:

  Miela Rita, ačiū už turiningą savaitgalį jūsų sodyboje. Vis dar prisimename skonį duonelės ir užtepėlės, tobulo šokolado ir aviečių deserto, kuriam, ko gero, buvo surinktos visos jūsų sode augusios uogos 🙂 Ačiū už svetingumą, patarimus ir postūmį gyventi kitaip. Būkite sveika ir laiminga !

 32. Sesės Roma ir Rasa says:

  Miela Rita, ačiū už turiningą savaitgalį jūsų sodyboje. Graži aplinka, aktyvi mankšta, sveikas maistas ir subalansuotos mitybos pamokos. Vis dar prisimename skonį duonelės ir užtepėlės, tobulo šokolado ir aviečių deserto, kuriam, ko gero, buvo surinktos visos jūsų sode augusios uogos 🙂 Ačiū už svetingumą, patarimus ir postūmį gyventi kitaip. Būkite sveika ir laiminga !

 33. Sesės Romualda ir Rasa says:

  Miela Rita, ačiū už turiningą savaitgalį jūsų sodyboje. Graži aplinka, aktyvi mankšta, sveiko maisto ruošimas ir subalansuotos mitybos pamokos. Vis dar prisimename skonį duonelės ir užtepėlės, tobulo šokolado ir aviečių deserto, kuriam, ko gero, buvo surinktos visos jūsų sode augusios uogos 🙂 Ačiū už svetingumą, patarimus ir postūmį gyventi kitaip. Būkite sveika ir laiminga !

 34. Vida says:

  Sveiki, noriu vel ir vel pasidziaugti, kad siais dviem nuostabiais zmobemis kaip Rita ur Arunas, zaviuosi tokiais zmonemis , kurie myli tai ka daro, turi kantrybes ir padeda zmobems ne tik suprasti kas yra sveika ir subalansuota mityba, bet ir padeda susitvarkyti su savo vidiniais demonais. Po sios savaitgalines stovyklos supratau, kad nuekada neverta nuleisti ranku, nereikia pataikauti savo netikriems troskimams, o susirasti savu tikslu, dziaugtis gyvenimu ir gyventi cia ir dabar, o kaip mes tai igyvendinsim priklausys tik nuo musu. Dar karta dekui Ritai uz jos jumora ir paprastuma na ir zinoma visai kompanijai su kuria praleidau puiku savaitgali sitame nuostabiame rojaus kampelyja. Su meile Vida Kaunas

 35. Kornelija says:

  Puikus savaitgalis su Rita, savaitgalio stovykloje. Jos žinios ir turima informacija yra neįkainojamos! Nuostabi išpuoselėta sodyba… Grynas oras… Ačiū už žinias, dėmesį ir gražius palinkėjimus.

 36. Daiva says:

  AČIŪ gerb. Ritai ir Arūnui!
  Ačiū labai už naudingą informaciją, už smagų laiką, už skanų ir sveiką maistą, už nuoširdų norą padėti mums sveikiau gyventi, už jaukią aplinką!
  Rekomenduoju visiems 100 proc.!

 37. Birutė says:

  Ačiū Ritai ir Arūnui už fantastiškai praleistą laiką, įgytas žinias, skanaus ir sveiko maisto pamokas. Nuostabi gamta, nuoširdžiausi šeimininkai, jau vėl norisi čia sugrįžti. Sėkmės Jums! Birutė ir Milds

 38. Birutė ir Milda says:

  Ačiū Ritai ir Arūnui už fantastiškai praleistą laiką, už žinias, skanų maistą ir jų receptus, tikrai tikime, kad pas jus sugrįšime, kur tokia graži gamta ir tokie nuoširdūs šeimininkai.

 39. Aldona says:

  Ačiū Rita už tūriningą kulinarinį savaitgalį, kuris neabejoju pradės mano kelionę į sveikesnį rytojų 🙂
  Ačiū Ritos ir Arūno tandemui už taip išpuoselėtą gamtos kampelį, aukštaitijos perliuką 🙂
  Sėkmės Jums kuo didžiausios !!!

 40. Stasė says:

  Sveiki, dalyvavau rugpjūčio 21-23 dienomis Ritos organizuotame seminare apie subalansuotą mitybą. Mano įspūdžiai po seminaro: Rita mane įtikino, kad sveikas maistas yra gardus, kad taip maitintis nesudėtinga, kad nėra sudėtingų gamybos procesų ir kad kokį maistą pasirinksiu, tokia ir bus mano sveikata. Pajutau, kad Rita turi labai daug patirties ir sukaupusi daug žinių, o tai paskatino mane iš esmės pakeisti požiūrį į senus mitybos įpročius ir tradicijas.
  Ir toliau domėsiuos Ritos patarimais ir su dėkingumu lauksiu leidinio apie keto mitybą. Sėkmės. Iki pasimatymo.

 41. Bendravardė Rita says:

  Miela, Rita,
  laikas praleistas kartu buvo puikus: nuostabi gamta, maudynės ežere, susitikimai su įdomiais svečiais, maisto gamyba ir ,žinoma, gauta informacija, kurią reikia gerai apmąstyti, susidėlioti ir prisitaikyti sau. Manau, kad „pirmas kartas“ irgi bus nepamirštamas. Ačiū Jums ir Arūnui.

 42. Rasita says:

  Ačiū, Rita, stovykla labai patiko. Džiaugiuosi, kad ryžausi sudalyvauti ir tikrai rekomenduoju visiems, ypač tiems, kurie nuolat užkandžiauja ir taip žaloja savo sveikatą. Ši kelių dienų Jūsų organizuojama ir vedama stovykla, tai vienas iš geriausių būdų sužinoti apie subanansuotą mitybą ir sveiką bei pilnavertį gyvenimo būdą. Dėkui už seminarus ir maisto gaminimo pamokas!

 43. Asta says:

  Ačiū už puikų laiką stovykloje “Sveika ir subalansuota mityba”, didžiulį bagažą žinių ir motyvaciją keisti gyvenimo būdą. Puikūs žmonės, labai graži vieta, emocijų ir energijos šaltinis!!! Ačiū

 44. VITALIJA MORKŪNIENĖ says:

  Seminaras pranoko mano lūkesčius. Nesitikėjau, kad per dvi dienas gausiu tiek daug įvairios informacijos, susijusios su mityba, sveika gyvensena, maisto gaminimu. Labai ačiū Ritai, už tai kuo Ji dalijasi ir gerai praleistą savaitgalį.

 45. Greta says:

  Dalyvavome Pirmo šaukšto stovykloje ir likome labai patenkintos. Kelios dienos subalansuotos mitybos pakeitė savijautą, atsirado daugiau energijos bei sotumo jausmas. Rita – puiki motyvatorė, tikras energijos užtaisas, suteikė daug naudingos informacijos paremtos moksliniais tyrimais bei asmenine patirtimi. Esate puikus pavyzdys, kaip turėtų atrodyti save mylinti moteris spinduliuojanti sveiku moteriškumu. Ačiū Jums už nuoširdžią pagalbą sveikesnio gyvenimo link.

 46. Asta says:

  Visų pirma tai nuostabūs žmonės ir šilta aplinka. Stovykla “ Subalansuota mityba” paliko labai gerą įspūdį, didžiulį bagažą žinių, motyvaciją pradėti gyventi kitaip. Nuoširdus Ačiū Aplinka ir vieta – tikras gamtos stebuklas, pavyko pailsėti ir palikti įtampą.

 47. Edita says:

  Šis laikmetis labai stipriai „užgreitinęs“ visų gyvenimus. Skubame, bėgame, nespėjame. Stengiamės nudirbti visus darbus, pamatyti šalis, paskaityti straipsnius, susitikti su draugais ir padaryti dar daug visokių gerų dalykų. Tačiau visame tame pamirštame svarbiausią dalyką -save. Greitai pavalgome, greitai vaikams ką nors „pakišame“. Taigi, miela Rita, dėkoju Tau už tas valandas, kuriomis primeni mums, kad reikia „atsisėsti“, pagalvoti apie tai kuo mes save „kūrename“, pagalvoti apie tai, ar tuos mūsų nulėkusius kūnus spėja pasivyti mūsų sielos. Žaviuosi tavo energija, sugebėjimais iš nieko pagaminti gėrybę. Kurti ir puoselėti savo aplinkos grožį. Arūnai, žaviuosi tavo mokėjimu palaikyti ir padėti įgyvendinti Ritai jos užmojus. Linkiu stiprybės ir kantrybės. Esat abu žavūs, kūribingi ir nepaprastai darbštūs.

 48. JOLITA says:

  Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi Jūsų pravestais sveikos mitybos praktinių mokymų ciklais netgi dviems grupėms per vieną dieną. Esame be galo dėkingi už žinias, perteikiamas su meile ir pozityvia energija. Meilė ir pozityvumas – yra patys svarbiausi maisto sudėtyje. Jūsų profesionalumas ir atsidavimas tam, ką darote, žavi ir teikia impulsą kitaip pažvelgti į maistą, į save ir savo sveikatą. Mokymų dalyviai, nuoširdžiai tikiu, keis mitybos įpročius sveikesniais, kad skanus, spalvingas, skalsus, įvairus ir subalansuotas maistas iš ties būtų ir vaistas ir geros nuotaikos pagrindas.
  Linkime Jums visokeriopos sėkmės.

 49. Reda says:

  Sveiki😊noriu išreikšti didžiulę padėką Ritai ir Arūnui už jūsų beribį atsidavimą tam ką darote. Ačiū už jūsų nuoširdumą,už tą energiją su kuria darote perversmus žmonėse ir jų sąmonėse. Man labai pasisekė kad per tokį tumpą laiką gavau tiek daug naudingos informacijos 🤩Ačiū dar kartą ir iki pasimatymo 😍

 50. Jolanta says:

  Kaip stengtumeisi negalvoti apie skaičiukus pase, apie juos po 50-ties kiekvienam primena: kojos, galva, skrandis… Sveikatos ir sveikatinimosi teorijų yra įvairių. Neretai prieštaraujančių viena kitai. Kad kažką pasirinktum, turi patikėti. Žiūrint per LRT į gerb. Ritą, turbūt labiausiai įtikino jos puiki nuotaika ir besiveržianti energija.
  Pabandžiau. Grįžau su dideliu žinių ir potyrių bagažu, energijos užtaisu, lengvesnėmis kojomis. Bandau nurodyta kryptimi eiti toliau. Organizatoriams linkiu begalinės sėkmės! Pakeisti žmonių mąstymą yra sunki užduotis.

 51. RITA says:

  Ačiū, miela Rita už puikų savaitgalį ir už puikias emocijas. Tikrai labai daug sužinojau ir pamačiau kaip galima gaminti paprastai, bet ne prastai. Visiems patarsiu apsilankyti pas jus… Labai esu dėkinga už naujus patyrius… Geros kloties jūsų šeimai…

 52. Regina says:

  Sveiki! Šiandien trečiadienis, bet vis dar gyvenu savaitgalio nuotaika. Labai jums ačiū, Rita, už patirtas geras emocujas, už jūsų šilumą ir nuoširdumą. Kaip ir sakiau – jausmas toks, kad esam seniai pažįstamos, draugės. Ačiū jums už visas pamokas, visus suorganizuotus malonumus. Įsitikinau, kad sveikas maistas yra skanus, nors anksčiau buvau kitokios nuomonės. Svarbu, ką su kuo derinsi ir kaip pagaminsi.
  Nepaprastai patiko jūsų išpuoselėta aplinka, kas irgi prideda geros nuotaikos. Patiko ir moterų grupė. Vyravo šilta ir draugiška atmosfera.
  Tikiuosi, kad jūsų dėka mano sveikata pasikeis į geresnę pusę. Ačiū . Regina

 53. Inesa says:

  Puikus savaitgalis nuostabioje sodyboje prie ežero! Sužinojau daug naujų receptų, sveikatai naudingų produktų, įvairių maisto paruošimo ir patiekimo būdų. Labai turiningas ir įdomus laikas, praleistas Rojaus kampelyje:)
  Ritos maisto gaminimo seminarai yra tikrai unikalus žinių, improvizacijos, malonaus bendravimo ir geros nuotaikos šaltinis! Labai rekomenduoju visiems! Linkiu didelės sėkmės sveikatinant Lietuvos žmones ir keičiant jų požiūrį į maisto reikšmę gerai savijautai, nuotaikai ir gyvenimo kokybei.

 54. Loreta Mališauskienė says:

  Savaitgalis -seminaras pranoko visus lūkesčius ! Ačiū Ritai ir Arūnui. Rytinė mankštelė , prabudinanti kūną , ant rasotos žolės basomis. Gausybė žinių ruošiant maistą, gera nuotaika , nuostabi atmosfera. Jaučiausi nuostabiai. Ačiū 🤗 Jeigu pasitaikys proga, tikrai tikrai verta sudalyvauti .

 55. Milda says:

  Visada galvojau, kad Keto mityba tikrai ne man, kad tai riebi, baltyminė mityba. Ačiū mielai Ritai, kuri paneigė mano įsitikinimus. Ji parodė, su begale įdomia medžiaga su visais paaiškinimais, kad tai labai įvairiapusė, spalvinga, gardi mityba. Kas labiausiai man patinka joje, kad tu jautiesi sotus ir iš 3-4 valgymų per diena liko 2. Tad jei dar abejoji šia mityba, bet labai norisi to užtikrintumo, noro sužinoti ir išmokti maitinti pagal Keto, linkiu praeiti Ritulės vedamus kursus. Ačiū Ritule dar kartelį už viską ir tikiuosi dar susitiksim 😊!!!

 56. Kristina says:

  Kas dar abejojate, ar Jums to reikia, bet norite savo mitybą keisti ir suprasti kas, kada ir su kuo valgoma-tikrai patariu išklausyti 6 savaičių seminarą. Formatas labai patogus net ir labai užimtiems. Konkretumas, gilios žinios , argumentai-tai ką Rita turi ir dalinasi su kitais. Kiekvienas patarimas ar rekomendacija pagrįsta teorija, kodėl taip reikia-o tai turi liekamąją vertę, nekalbant apie receptus…
  Ačiū. Seksiu Jus ir toliau.

 57. Grazina Stasiukyniene says:

  Štai ir baigėsi studijos “Pirmo šaukšto akademijoje” Ir kažkaip sekančią dieną pasidarė labai liūdna, kad nebegirdėsiu mielos Ritos paskaitų ir jos mielo bei nuoširdaus balso!
  Kuo man buvo patraukli ši akademija: pirmiausia mane sužavėjo sakinys, kad nereikia mėtyti maisto! Priešingai negu kitais atvejais apie tipo teisingą mitybą; pareisite namo ir ištuštinkite šaldytuvą!Tipo, viską išmeskite ir pradėkite nuo nulio!
  Čia viskas buvo kitaio! Ačiū,miela Rita, uz mokymą teisingai pasirinkti!
  Aš asmeniškai nuėjau labai daug kelių savęs pažinimo link. Bet tik čia pajaučiau, kad atradau save!
  Kaip seniai reikėjo tokio lygio mokymų! Tik nesustokite, miela Rita!
  Ir toliau padėkite mums tobulėti ir sveikai gyventi!
  Ir dar: mane labai sužavėjo Jūsų daroma mankšta. Ji yra tobula, manau, kiekvienai iš mūsų!
  Nuoširdus ačiū Jums ir iki naujų susitikimų!

 58. Vilma Murauskienė says:

  Baigiau lieknėjimo kursą ne todėl, kad norėčiau sulieknėti, o todėl, kad norėjau išgirsti nuosekliai išdėstytą informaciją apie subalansuotą ir sveiką maitinimąsi, išgirsti svarbius akcentus, kaip organizmą aprūpinti reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Poreikis sužinoti šią informaciją atsirado, deja, tik tada kai vienas šeimos narys susirgo. Paaiškėjo, kad netoleruoja glitimo, pieno produktų, kiaušinių ir , suprantama, cukrus- tabu. Vieno šeimos nario bėda – visų bėda. Atrodė beveik pasaulio pabaiga – nebėra ko valgyti. Ko griebtis? Ką gaminti? Ką pirkti parduotuvėje, jeigu niekas netinka? O kaip pradžiuginti ir palepinti save jeigu negalima nei pyragėlių, nei kitokių „skanumynų“ (dabar jau kabutėse, nes žinios apie šių patiekalų sudėti priverčia į juos pažvelgti kitomis akimis)? Jautiesi toks nuskriaustas gyvenimo. Pradėjau nuo Ritos knygų. Jos puikios, receptai – paprasti ir aiškūs ir, ypatingai nuostabu, kad skanūs. Bet pamatyti gyvai kaip Rita gamina, išgirsti jos paskaitas – dar kitokia patirtis. Buvau keliuose realiuose seminaruose Pirmo šaukšto studijoje. Noriu, kad maisto gaminimas būtų ir improvizacija, ne tik aklas sekimas receptu, o tam reikia suprasti kas, kaip ir kodėl, todėl dalyvavau 6 savaičių lieknėjimo kurse on line (iš tikrųjų nepaprastai patogu sutaupyto laiko kelionėms prasme, o informacijos perteikimo kokybė, informatyvumas, įliustravimas skaidrėmis -10 balų). Informacijos labai daug, dar reikės laiko ją įsisavinti, bet atsirado drąsos ir džiaugsmo supratus (ir jau gaminant), kad sveikas maistas yra įvairus, skanus, sotus, džiuginantis akį, kad galima pasilepinti sveikais ir skaniais saldumynais. Aš atradau naujų man daržovių ir kruopų, sužinojau, kad šakninės daržovės gali būti valgomos žalios arba lengvai termiškai apdorotos, o ne pervirtos kol „išvirs“( burokėlių, batatų aš net neragaudavau neapdorotų karščiu)! Atradimas – sveika balta mišrainė su sveiku majonezu! Ir dar daug kitų atradimų buvo ir bus ateityje… Svorio kritimas- „pašalinis“ efektas atsisakius cukraus ir glitimo turinčių produktų (mūsų šeima su Ritos receptais jau gerus 6 mėn.) Rita tiesiog „taškosi“ savo energija ir noru pasidalinti žiniomis. AČIŪ Jums, Rita.

 59. Sigita says:

  Baigiasi rytoj on line subalansuotos mitybos programa su Rita.
  Viduje ramybe, ka rodo veidrodis nebe taip jau ir svarbu. Svarbiausia atsirades lengvumas galvoje, nes gavau tiek daug info, kurios net nesitikejau. Atsakiau sau i visus klausimus, kurie mane kamavo daug metu- kodel butent tam tikrose vietose kaupiasi riebalai, supratau kodel nekrito svoris, nes valgiau visiskai netinkamus maisto derinius. Pradejau su kiekvienu valgymu valgyti darzoves ir alkio priepuoliai kazkur tai pradingo, darzoves po 2 savaiciu pasidare be galo saldzios. Pats didziausias stebuklas , kad per visas 6 savaites nesuvalgiau nei karto jokio pyrago is parduotuves, torto ar ledu. O svarbiausia net nenorejau. Ritos sudarytas meniu parode kaip teisingai reikia maitintis ir kaip tai lengva. Ismokau planuoti mityba i prieki ir apsipirkti parduotuveje. Viskas apsiverte aukstyn kojomis- dabar mesos skyrius is pirmos vietos stovi pacioje paskutineje vietoje o karaliauja spalvotu darzoviu skyrius.
  Supratau, kad esu visiskai uzsirugstinusi, hormonu sistema visiskai issiderinusi, bet visiskai del to neliudziu nes Ritos deka suzinojau, kad visa tai galima sutvarkyti. Tad dabar mano uzduotis- gerai issimiegoti, subalansuotai maitintis ir visiems sypsotis. To linkiu Jums visiems. ACIU MIELA RITA.

 60. birutecerk says:

  Sveiki,
  Labai dziaugiuosi, Rita, kad susipazinau su Jumis.
  Is Jusu paskaitu suzinojau labai daug naujo.
  Labai skanus jusu patiekalai… Anksciau as valgiau labai mazai darzoviu, ypac ziema…o dabar viskas pasikeite 👌 kai kuriu darzoviu visai nenaudojau savo racione.Niekada neskaiciau etikeciu ant produktu, tik pasiziuredavau galiojimo laika.
  Svoria per 6savaites nukrito- 6 kg. Pradejau daryti manksta. Nuotaika puiki,energijos daug… Dar nezinau ar „nutruksiu“ ar ne., bet stengsiuos laikytis sveikos mitybos principu 😊
  Dekoju Jums uz patarimus ir palaikyma ⚘

 61. Regina says:

  Laba diena, štai ir baigiasi šešios savaitės įdomaus, o kartu ir atsakingo mokymosi keisti savo gyvenimą, ko pasekoje kardinaliai keičiasi ir savijauta, laikotarpis. Ačiū Ritai už tai, kad sugeba paprastai, žaismingai pateikti sudėtingus mūsų organizme vykstančius procesus, atkreipti dėmesį į tai, ką mes dedame ant stalo, ką gi iš tiesų valgome. Visiškai per tą laikotarpį pasikeitė skonio receptoriai, be ,,kančių“ atsisakiau saldumynų, ką laikiau sunkiai įgyvendinamu dalyku. O ir maisto įvairovė kokia, kokios gražios mano pačios pagamintų patiekalų foto, ko tikrai jau nesitikėjau. Kai pasakėte, kad reikės siųsti patiekalų nuotraukas, pagalvojau, kad bus sunku, tačiau tai tikrai drausmina ir labai smagu, ypač peržiūrint kiek čia visko daug pagaminau…. O ir svarstyklės gražiau (man priimtiniau) skaičiukus rodo. Tad ačiū, Rita, už kantrybę, žinias, pamokymus ir patarimus, už visą kartu, nors ir elektroninėje erdvėje praleistą laiką. Sėkmės Jums, o aišku ir sau, kad panaudoti žinias teisingai, kad ,,veidrodėlis“ rodytų gražų, širdžiai mielą vaizdelį …..

 62. Dalia says:

  On-line kursai.
  Gyvenu intensyvų gyvenimą, ieškojau – lengvo ir greito būdo pakeisti mitybos įpročius, išmokti lengvų ir greitų maisto gaminimo receptų, valgyti – sveikai, skaniai, sočiai ir kad lėkštės vaizdas džiugintų akį. Rekomenduoju on-line kursus, tai neįkainuojama patirtis ir inveticija į save. Pastangų šiek tiek įdėti reikės, bet rezultatas – stulbinantis. Išdrįsk – pradėti !

 63. Violeta says:

  Laba diena.
  Skaitau labai daug gražių atsiliepimų prie kurių prisidedu ir aš. Šešių savaičių mokymai buvo labai naudingi, pakeičiau požiūrį į mitybą. Pagal jūsų rekomendacijas, išmokau kitaip maitintis. Susitvarkė mano skrandis, nebekyla rūgštingumas, nenaudoju jokių rūgštį mažinančių medikamentų. Išmokau valgyti daug daržovių kurių tiek nevalgydavau, nes maniau, kad jos man nevirškina, negalėjau valgyti česnako dabar galiu. Jaučiuosi daug sveikesnė ir turiu daugiau energijos. Labai esu dėkinga dukrai kuri rekomendavo man sudalyvauti jūsų programoje. Pradėjusi net neįsivaizdavau, kad viskas gali taip kardinaliai pasikeisti. Miela Rita labai esu jums dėkinga už jūsų rūpestį, konsultacijas, linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės. Labai rekomenduočiau visiems sudalyvauti šioje programoje ir pabandyti pakeisti požiūrį į mūsų mitybą.

 64. BIRUTĖ says:

  Labas vakaras Rita, norėjau padėkoti už suteiktas žinias apie maisto produktus, bei jų gamybą.Man tai labai didelis pasiekimas, kadangi maisto gamyba tai nėra mano sritis ir aš labai nemėgstu jo gaminti.Pasirodo viską galima pakeisti ir po šių kursų aš atradau savyje didžiulį norą gaminti, bandyti dar ir dar ir džiuginti savo skrandį sveikais produktais ir visada jaustis sočiai.Be maisto gamybos džiaugiuosi ir numestais keliais kilogramais.Stengsiuos ir toliau sveikai maitintis ir labai lauksiu sekančių susitikimų ar online kursuose, ar savaitgalis sodyboje.Visur gera mokytis iš jūsų ir pasikrauti savo žinių bagažą.Ačiū Jums labai už kartu praleistą laiką, malonų bendravimą ir žinias.Iki sekančių susitikimų.

 65. Nijolė says:

  Ką tik pasibaigė 6 savaičių On line pokyčių programa. Atsiliepimai tik patys gražiausi ir šilčiausi. Visų pirma tai yra dėmesys kiekvienai, jaučiamas didžiulis rūpestis , į užduodamus klausimus atrašoma visada ir greitai. O svarbiausia, Rita yra puiki sveikos mitybos specialistė, sukaupusi didžiulę patirtį, kuria dalinasi su kiekviena iš mūsų, jei tik panorėsime. Viso mokymo metu džiaugiausi atrastais naujais maisto deriniais, o svarbiausia, kad gaminimas yra nesudėtingas ir greitai paruošiamas. Per visas 6 savaites šitaip maitinantis nesuvalgiau nei vieno saldainio, ar šokolado gabalėlio, nes saldumynų visai nesinorėjo. Džiugina ir numesti keli kilogramai. O labiausiai tai džiugina gera savijauta. Supratau, kad kaip maitiniesi, taip ir jautiesi.

 66. Jolanta says:

  Gera žinot, kad esat. Jog rūpim jums. Kad vakare išgirsim žodį „puiku“, „super“ arba parašysit kokį nors patarimą. Nepamenu, kada taip lengvai ir gerai jaučiausi. Numečiau 6kg, o atrodo didžiulį pilną maišą nuo savęs. Kiekviena diena šviesesnė, su geresnėmis emocijomis ir potyriais. Esu neapsakomai jums dėkinga už visas žinias, patirtį ir informaciją. Už palaikymą. Toliau viskas priklausys nuo manęs pačios. Kaip laikysiuos patarimų ir ar tai taps mano gyvenimo būdu. Jau susidomėjo kelios draugės, kai papasakojau apie savo pasiekimus. Dabar žinau, kad ir po 50 metų gali blizgėti akys. Supratau, kad tiktai būdama sveika galėsiu realizuoti save. AČIŪ!

 67. Daumantė says:

  Rita, ką rašysiu nėra pliusų- minusų skaičiavimas, tiesiog išsakysiu savo mintis ne ataskaitai, o draugei.
  Nerašau, ką man davė, išmokė jūsų kursai – tą mažiau ar daugiau duoda visi, tik priklauso nuo savęs, kaip tuos mokymus priimi ir vykdai.
  Man labai labai patiko rūpestis ir nuoširdumas , manau tai yra ir turi būti jūsų viso mokymo pagrindas.
  Jūsų didžiausi pliusai:
  1.pradedate rūpintis 1 savaite prieš kursų pradžią ir rūpinatės jiems pasibaigus
  2.sekmadienio 15 min pokalbiai,
  3.klausimai – atsakymai bet kada,
  4.nuoširdumas, kurio nesuvaidinsi.

  Visų kursų metu nei sekundei nepasijaučiau „komerciškai“, kai sumoki ir lauki , na ką dar man pasiūlys, kad būtų pateisinti pinigai? Čia pats didžiausias jūsų pliusas, nes jauti , kad rūpi ir kad tau TIKRAI nori padėti.
  Neieškokite , Rita, minusų, mes jau tokie, kad minusus randame ten, kur jų net nėra ir dar baisiausia, jaučiame didelį pasitenkinimą jų ieškoti.

  Linkiu jums sėmės , mums tikrai jūsų reikia. Pagalvokite apie mokymų pratęsimą, nes byzūnėlio vis dar reikia. Gal tai jau nebūtų antradienio 1,5 val. mokymai, gal būtų trečiadienio 15-20 min, bet mes siųstumėme valgio nuotraukas, sulauktume komentarų, o gal važiuotume mokytis ir „dirbti“ į Molėtus (2-3 klasę).

  Ačiū už ištvermę, ryžtą, nuoširdumą ir MEILĘ kiekvienam !!!!!!!
  Labai labai nenoriu šiandien baigti mokymų !!!!!

 68. Nijolė says:

  Tik pačios nuostabiausios emocijos, tik patys gražiausi jausmai ir šilti prisiminimai po šio savaitgalio praleisto RA viloje pas nuostabius šeimininkus Ritą ir Arūną. Atrodo parvažiavai iš kažkur į jaukius šiltus namus, kur esi laukiamas ir mylimas. Nuoširdus ačiū jiems. Tai žmonės, kurie duoda ranką, renkantis eiti pokyčių keliu, dalinasi savo patirtimi, žiniomis, moko, pataria, priima tokius kokie esame. Geras ir lengvas jausmas buvo pajutus artumą su pirmą kartą sutiktais žmonėmis. Užteko ir romantikos prie žvakių, ir klegesio, juoko ir visko visko, nekalbant apie nuostabius patiekalus, atrastus derinius ir skonius, nepatirtus pojūčius , naujas ir primintas žinias, tiesas. Lieka tik žavėtis ir sekti tokiais žmonėmis.O kad pajusti tai ką skaitote atsiliepimuose ir neduok dieve pagalvoti, kad gal čia tik ditirambai, patariu visiems 1000 procentų pabūti su Rita ir Arūnu RA viloje, ar kartu keliaujant ar bet kur kitur juos sutikti savo gyvenimo kelyje. Pasaulis jau toks, kad karūnos paveldimos tik pasakose. Realybėje jos užsitarnaujamos tiek prieš save, tiek prieš aplink esančius žmones. Laimingi tie, kurie tai suvokia anksčiau. manau, kad Rita ir Arūnas tikrai jau yra karūnuoti. Kuo didžiausios sėkmės jiems ir didelis didelis AČIŪ. Ir dar… viską vakar gražią saulėtą pavasario popietę apvainikavo skrendančios gulbės. Juk tai kažkokia mistika…ir viskas tikrai ne veltui…

 69. Daumantė says:

  Grįžau po pasakiško savaitgalio namo, papasakojau šeimai ir sėdau rašyti apie nuostabiai praleistą savaitgalį sodyboje pas puikius, svetingus, draugiškus žmones – Ritą ir Arūną. Jei paklaustų kur buvau, tai pasakyčiau nieko nepagražindama – tūkstančio ir vienos nakties pasakoje, tik man pasisekė labiau- naktys ir dienos buvo dvi !!!
  Ritą atradau po „Stiliaus“ laidos sausio mėn. ir supratau, kad ši trapi, bet ryžtinga moteris yra tai, ko man šiandien reikia – kai kamuoja sąnarių, aukšto spaudimo na, žinoma, ir antsvorio problemos. Nieko nelaukdama užsirašiau į 6 savaičių kursus, kurių metu išmokau ir dar vis mokausi sveikai gyventi. Tačiau nuo jaunystės man “ nesiseka draugauti“ su maisto gaminimu. Kai atsirado laisva vieta paskutinėje vasario mėn. savaitgalio stovykloje, labai apsidžiaugiau, nes, pamaniau, pildosi mano visos svajonės.
  Savaitgalis buvo PA-SA-KIŠ-KAS !!! Tiesiog viskas sekėsi nuo pradžių- pasnigo, suvažiavo puikūs, humoro jausmą turintys bendraminčiai, apie šeimininkų žinių pasidalijimą, paskaitas, maisto ruošimą bei mankštas, galėčiau kalbėti nesustodama, tačiau apibūdinti užtektų dviejų žodžių – tai buvo labai NUOŠIRDU ir TIKRA.
  Labai noriu padėkoti savo nuostabioms kambariokėms : vilnietėms Saulei ir Aušrai, su kuriomis praleidau visą laisvą laiką. Ačiū, merginos, jūs nuostabios.
  Jei norite pradėti sveikai gyventi šiandien, atraskite laisvą minutę, parašykite, paklauskite ar paskambinkite šiems nuostabiems žmonėms – jie visada atras laiko, atrašys, patars. Bet geriausia, jei galite sau leisti – atvažiuokite pas šeimininkus į savaitgalio sveikatingumo paskaitas bei sveiko maisto ruošimo pamokas ir jūs tikrai atrasite, ne naują, bet primirštą sveikos gyvensenos pasaulį.

  Ačiū, Rita ir Arūnai, norėčiau dar kartą pabūti su Jumis kitoje pasakoje.

  Daumantė

 70. Jolanta says:

  Realybė pranoko lūkesčius. Nepaprastai svetingi, dosnūs ir turtingi žiniomis žmonės. Jauki atmosfera. Bendra maisto gamyba, pasidalijimai, vakarienės prie žvakių, skambant romantiškai muzikai. Skanus ir sveikas maistas. Ypatingai lengva savijauta pavalgius. Ekskursija po Inturkės gyvenvietę. Pirtelė su kvapnia arbata ir bambukinių lazdelių masažu. Galėčiau dar vardinti ir vardinti įspūdžius. Bet – nuvažiuokit. Tikrai nesigailėsit. Šeimininkai čia atiduoda visą širdį.

 71. Jolanta says:

  Realybė pranoko lūkesčius. Nepaprastai svetingi, dosnūs ir turtingi žiniomis žmonės, jauki atmosfera. Bendra maisto gamyba, pasidalijimai, vakarienės prie žvakių, skambant romantiškai muzikai. Skanus ir sveikas maistas, ir ypatingai lengva savijauta pavalgius. Ekskursija po Inturkės gyvenvietę. Pirtelė vakare su kvapnia arbata ir bambukinių lazdelių masažu. Galėčiau dar vardinti ir vardinti įspūdžius. Bet -nuvažiuokit. Tikrai nesigailėsit. Šeimininkai čia atiduoda visą širdį.

 72. Ingrida says:

  Sveiki, mielieji. Vis dar neapleidžia nuostabios emocijos, po nerealaus savaitgalio Molėtuose, su nepakartojamo gėrio žmonėmis. Noriu, savo vidine emocija, pasidalyti su jumis, pirmo šaukšto skaitytojai🤗.
  Sausio savaitgalį, Ritelė ir Arūnas, padėjo atrasti vidinę ramybę, sudėlioti, į smegenų vingius😊, informaciją, kuri reikalinga kiekvienam žmogui, tik labai mažai, iš kur jos galima pasemti. Tą savaitgalį mes jos gavome su kaupu, nes susibūrėme pas ateities Mokytojus, kurie tikrai verti didžiosios raidės😍👌. Mūsų grupėje visi likom švelniai apsvaigę, nuo informacijos, mankštos, maisto ruošimo, o ypač, nuo žmogiškos šilumos, kuria spinduliuoja Ritelė ir Arūnas😻.Didelis jiems Ačiū 😘🥰😍
  Visiems skaitantiems ir dar neapsisprendusiems noriu pasakyti, nuvažiuokie, prisilieskite, išgirskite ir suprasite, kad mūsų ir mūsų ateitiems kartom įmanoma gyventi sveikiems ir laimingiems, kai žemėje vaikšto tokie, Dievo dovanomis ir mokslo informacija, apdovanoti žmonės.
  Mes, su dukryte, būsime dėkingos😍🥰😘🤗
  Ritele ir Arūnai, tegul visada jus supa Meilė, Gėris ir Visata. Būkite laimingi🤗😘

 73. Aušra says:

  Praėjo savaitė po stovyklos, mintys ir emocijos susigulėjo , tačiau išaugo sparnai, galiu pasakyti , kad ši Jūsų stovykla tai kaip šviežio vėjo gūsis mūsų galvose ir virtuvėse , nei minutės nepasigailėjau, kad buvau pas Jus ir su Jumis, nes dabar kiekviena diena tai ieškojimų ir atradimų diena, gero ir skanaus maisto, gerų emocijų, geros savijautos diena. Keto duona, lęšių makaronai, bulvių ir salierų sriuba, kakavos sviesto šokoladas su džiovintais vaisiais ir riešutais, pica kurios padas iš kopūstų, morkų ir svogūnų, bolivinių balandų košė ir t.t. kas išbandyta tik per savaitę, o kiek dar neišbandyta. Maistas gal ir ne svarbiausias dalykas gyvenime, tačiau sveikas, kokybiškas, naudingas ir dar skanus maistas, kokį propaguojate Jūs tai mūsų geros sveikatos ir kokybiško gyvenimo dalis . Rita ir Arūnai, didelis ačiū Jums už tai ką darote, nes Jūs keičiate žmonių mąstymą ir gyvenimą.

 74. Laima says:

  Miela Rita,
  Didžiausias dėkui už pastangas padaryti žmones laimingesnius. Galiu drąsiai pasakyti kad mitybos programa tik per vieną mėnesį pakoregavo mano gyvenimo kryptį sveikesniu keliu visam laikui. Žinoma tai priklauso nuo mano noro ir valios pastangų. Tik per vieną mėnesį buvo gražu žiūrėti į save veidrodyje (numečiau keturis kilogramus),atsisakiau cukraus ir baltų miltų ir visko pasiekiau su Jūsų pagalba lengvai,paprastai ir labai skaniai. Atradau naujų skonių, ko anksčiau nevalgiau tas pasirodė labai skanu. Galybė naujų nesudėtingų receptų pagilino mano žinias kaip sveikiau maitinti savo šeimą. Atradau kad galima valgyti mažiau mėsos nes yra kuo ją pakeisti. Žodžiu,man šie kursai tai investicija į ateitį – savo ir mano šeimos. Tai labai lengvas būdas tapti sveikesniu, geresniu ir perduoti šias vertybes savo vaikams. Ačiū Jums už tai.

 75. Elena says:

  Turbūt pastebėjote, kad vieni žmonės skundžiasi, jog nieko nespėja, tai priklauso nuo žmogaus prioritetų susidėliojimo… O tie, kurie padaro daug, sugeba rutininių darbų kiekį sumažinti iki minimumo, pagrindinį dėmesį skirdami dalykams, kurie jiems svarbiausi. Kitaip tariant, jei jūs žinosite, kas šiame gyvenimo etape jums aktualiausia, tai neplanuotų darbų lengviau atsisakysite. Juk kiekvienas neplanuotas darbas atima jūsų laiką. Aš tai suvokiau tik tuomet kai rimtai nusiteikiau pagerinti savo išvaizdą ir savijautą. Ir aš paskambinau Ritai… Nuo šios akimirkos pasikeitė mano mastymas… Prieš 5 metus, likimo valia, atsidūrėme Egejaus jūros saloje, tada net nesuvokiau, kad tas gyvenimo būdas, kuri turėjome priimti , nes kitos galimybės neturėjome, buvo pirmas skambutis keisti mitybos įpročius. Daržovės, vaisiai, žuvis, mėsa ir riešutai sudaro Viduržemio jūros dietos pagrindą. Bet tada apie tai net nepagalvojau, nes dėl tam tikru aplinkybių kitaip maitintis neturėjome galimybės. Per 10 atostogų dienų numečiau 7 kg. Buvau labai laiminga. Bet grįžau prie įgimtų įpročių ir per labai trumpą laiką gražinau savo kūnui tuos numestus kilogramus su kompensacija. Tikriausia kiekvienam ateina tas stebuklingas momentas, kada tu supranti, kad be pagalbos pakeisti savo įpročiu negali. Rita tai mano gelbėjimo ratas. Aš užsirašiau į mėnesio lieknėjimo kursą. Jos dėka supratau kuo nori mano organizmas, per tą laiką numečiau 12 kg. Mano svoris ne auga, pamažu jis krenta. Bet svarbiausia, aš išmokau suprasti savo organizmo norus, išmokau gaminti tuos patiekalus, kurie yra ir skanus ir naudingi. Man nereikia save ribuoti, aš žinau kiek ir kuo man reikia.
  Rita, be galo tau dėkinga už tai.

 76. Skaidrė says:

  Radviliškiečių vardu labai noriu padėkoti Ritai už šiltus, jaukius vakarus, skleidžiant žinias apie sveiką ir skanią mitybą. Kolektyvai, kuriuos aplankėte siunčia didžiausią padėką ir šilčiausius linkėjimus, neblėstančio optimizmo. O nuo visuomenės sveikatos biuro kolektyvo – tikėjimo, kad dar susitiksime.

 77. Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras says:

  Džiaugiamės, kad lapkritį palydėjome labai prasmingu susitikimu su Rita ir Arūnu, dėkojame už suteiktas žinias, linkime išlikti tokiems energingiems, geranoriškiems ir sakome: iki kitų kartų!

 78. Violeta says:

  Ritos ir Arūno apsilankymas Biržuose sulaukė didelio susidomėjimo. Gausiai susirinkusiems paklausyti paskaitos „Valgykime paprastai, bet ne prastai“, Rita papasakojo ne tik apie mitybą, bet ir apie sveiką gyvenimo būdą. Sužinojome, kad valgyti skaniai ir sočiai nėra nei sudėtinga, nei brangu ir netgi nebūtina atsisakyti to, prie ko žmogus yra pripratęs. Ritos knygos apie tinkamą mitybą „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukšto“ biržiečių buvo tiesiog išgraibstytos.
  „Aušros“ pagrindinėje mokykloje vykęs užsiėmimas su maisto degustacija nenuvylė nė vieno dalyvio. Pasitelkusi į pagalbą mergaites, Rita per trumpą laiką pagamino net kelis patiekalus. Viskas tiesiog tirpo burnoje! Kas galėjo patikėti, kad sveikas maistas gali būti toks skanus, sotus ir taip greit paruošiamas!
  Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja Ritai ir Arūnui už nuoširdumą, patarimus ir tikisi naujų susitikimų.

 79. Smila says:

  Prieš kelias dienas grįžau iš Ritos ir Arūno organizuotos kelionės po Kretą. Įspūdžiai ir prisiminimai iš šios saulėtos, svetingos salos tiek mane užvaldė, kad būtinai noriu jais pasidalinti su visais, kurie mėgsta aktyvų poilsį, kuriems patinka bendrauti, pažinti, mokytis, kurie ieško naujų patirčių ar svajoja keisti savo gyvenimo būdą. Visos savaitės programa apgalvota iki smulkmenų. Spėjome ir mankštintis, ir maudytis, ir keliauti į alyvuogių aliejaus spaudyklą, vyno gamyklą, ėjome kalnų tarpekliu, ragavome vietos gėrybių – avių ir ožkų sūrių, dieviško jogurto su kalnuose bičių surinktu medumi. Nors seniai domiuosi sveika mityba, tačiau Ritos ir Arūno paskaitos iš naujo įkvėpė dar labiau domėtis ir gilintis, kaip maistas veikia visų mūsų sveikatą, energiją ir emocijas. Be galo smagu buvo susipažinti su vietiniais gyventojais, patirti jų svetingumą ir nuoširdų norą bendrauti, pasakoti apie savo gimtąją salą. Žaviuosi jų darbštumu ir gebėjimu džiaugtis gyvenimu. Kreta užbūrė mane kalnų didybe, šilta Viduržemio jūra ir sveikatą stiprinančiomis gamtos gėrybėmis. Pasiilgsiu jos…

 80. Alvina says:

  Mielieji Rita, Arūnai, Ačiū už nuostabų ,turiningą savaitgalį jūsų stovykloje.Jūs ne tik puikūs profesionalai sveikos mitybos srityje , bet ir sugebate perduoti sukauptą patirtį paprastai ir nuoširdžiai, tad kiekvienas klausęs jūsų gali patikėti kad viskas įmanoma , tik noro reikia ir tikslo siekimo.Ačiū už žinias apie subalansuotą mitybą,skanius , sveikus ir greitai paruošiamus receptus , asmeninius patarimus , už pasidalintas jūsų daržo gėrybes , pirties malonumus. Rekomenduoju visiems šią stovyklą , siekiantiems sveiko, kūrybingo gyvenimo .Būtinai dar grįšime 🙂

 81. director-9794 says:

  Rusgėjo 13-15d dalyvavau stovykloje“Noriu ilgalaikių pokyčių“.Labai patiko tiek praktiniai,tiek teoriniai užsiėmimai.Sužavėjo Ritos žinios ir praktiniai mokymai kaip sveikai ruošti maistą.
  Arūno vedamos rytais mankštos visus nuteikė darbingai visai dienai.
  Rekomenduoju visiems kas rūpinasi savo sveikata.
  Edmundas

 82. Giedrė Vaidotienė says:

  Kiekvieną kartą išaušus trečiadienio rytui suvirpa širdis. Taip širdis virpėjo penkis trečiadienio rytus, nes vakarais Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure sulaukdavom Ritos ir Arūno! Nedrąsiai pradėjus kelionę po neatrastą skonių ir derinių karalystę po truputį sulaukdavome vis daugiau norinčių dalyvauti seminaruose, kol galiausiai buvo sunku visus sutalpinti mūsų įstaigos patalpose. Kiekvienas seminaras vis kitoks – turtingas ne tik žiniomis, bet ir skoniais, produktų deriniais, receptais. Labiausiai visus stebino Ritos gebėjimas iš pačių paprasčiausių ir netikėčiausių produktų pagaminti nuostabiai skanų patiekalą. Gyvenimui prikelti seniai pamirštus ir nenaudojamus produktus, suteikti jiems naują skonį. O kiek daug produktų net nežinojome kaip valgyti, kaip tinkamai paruošti, kad jie būtų skanūs, subalansuoti, sveiki! Po kiekvieno seminaro dar ilgai netildavo diskusijos, sulaukdavome vis geresnių atsiliepimų, tad pasibaigus paskutiniam seminarui žmonės plojo, dėkojo ir nenorėjo niekur eiti. Labai tikimės dar ne kartą susitikti ir pratęsti tik pradėtą pažinimo kelionę!

 83. daina.cerniene says:

  DAINA Č.

  VILA RA STOVYKLA 2019-06-18

  Netikėta žinia – Molėtų stovykla!
  VILA RA-atradimų sala!
  Viskas man naujiena: receptų gausa
  Ir nepakartojama vadovė Rita.
  Vila RA – karalystė tikra
  O Arūnas-viskam atrama!

  Išvažiuoju linksma,
  Nes viltis amžina,
  Kad gyvenimo kely
  Galėjau pabūti šalia!
  Siunčiama padėka,
  Nes receptų knyga
  Bus nauja man Meka.

 84. Daiva says:

  Pirma pažintis su Rita įvyko 2017-12-11, kuomet Molėtuose vyko pirmosios knygos pristatymas „Pirmas šaukštas“. Pavartydavau knygą ir galvodavau, kad vienai matyt žengti teisingu mitybos keliu nepavyks, reikia palaikymo ir patarimo. Draugių tarpe pamačiau dailėjančias figūras, linksmėjančius jų veidus. Pasiteiravusi supratau – priežastis subalansuota mityba, į kurios kelią veda Rita. 2019 metų žiemos pabaigoje atsidūriau Ritos sodyboje, keturių ketvirtadienių paskaitose apie subalansuotą mitybą. Mane sužavėjo patiekalų paprastumas, skonis, grožis ir jų teikiama nauda. Pasiryžau keturių savaičių lieknėjimo ir sveikatingumo kursams online , kuriuos veda Rita. Pamesti kilogramai tik aisbergo viršūnė, iš gautos naudos, ir tai ne pabaiga. Pasikeitus mitybos įpročiams, aš valgau skaniau, sveikiau, jaučiuosi ne tik kūnu lengvesnė, bet ir mintyse. Supratau, kad žodis „dieta“ mano gyvenime neegzistuos. Jei anksčiau maniau, kad vienokio ar kitokio patiekalo valgyti negalima, norint sulieknėti (o draudžiamas vaisius juk skanesnis, ane?), dabar aš TIESIOG suvokiu, kad tų patiekalų aš tiesioj nevalgau. Jie ne man. Ir save pamilau iš naujo. Rita puiki psichologė. REKOMENDUOJU į savo sveikos gyvensenos kelią pasikviesti Ritą ir drąsiai žengti klausant jos patarimų ir rekomendacijų.

 85. Rima says:

  RIMA 2019 05 31
  Didžiausia padėka Ritai už puikiai organizuotą 4 savaičių on line seminarą. Ritos gebėjimas įtaigiai formuoti sveikesnį supratimą apie mitybą, įsiklausyti į patarimus, davė puikius rezultatus. Sveikata pagerėjo, kūno linijos pagražėjo ir atsirado daugiau energijos. Negaliu atsistebeti Ritos išmone, žiniomis ir nuoširdumu. Buvo didžiulis malonumas 4 savaites gaminti sveikus ir labai skanius patiekalus pagal Ritos receptus ir įsitikinti, kad subalansuota mityba nėra brangi. Linkiu visiems, besirūpinantiems sveikata ir savo kūnu, turintiems norą iš esmės pakeisti mitybos įpročius ir maisto kiekį į kokybę, pasirinkti malonų bendravimą su Rita.

 86. Smila says:

  Noriu su visais pasidalinti nuostabiais įspūdžiais, kuriuos patyriau savaitgalio stovykloje, vykusioje Ritos Šilenskienės viloje Ra. Visas stovyklos laikas buvo puikiai organizuotas. Rytais skubėjome į ciguno mankštą lauke , klausėmės Ritos naudingų ir įdomių paskaitų apie moters sveikatą, apie tai, iš kur atsiranda negalavimai, ligos. Ritos patirtis ir žinios, kaip gaminti sveiką maistą, kaip derinti produktus, kaip maitintis, kad būtum ir sotus, ir sveikas, kaip gyventi be dietų ir neturėti viršsvorio -yra neįkainojamos. Didžiausias džiaugsmas ir malonumas buvo šeimininkauti Ritos virtuvėje, nors pati nesu mėgėja ruošti maistą. Bet Rita taip moka įtraukti į šią veiklą, kad nejučia atsiranda įkvėpimas ir noras gaminti skaniai, sveikai ir tuo džiuginti savo šeimos narius ir draugus. Ačiū, Rita, tau už tavo neišsenkančią energiją ir sklindančią šilumą.

 87. Renata says:

  Ačiū Ritai už turiningą savaitgalį TAO MEILĖS IR SUBALANSUOTOS MITYBOS stovykloje šalia ežero esančioje viloje RA. Gamta pasakiška, aplinka idealiai sutvarkyta, ramybės oazė. Iš stovyklos grįžau pilna entuziazmo gaminti daug sveikiau ir daug skaniau. Šeimininkė Rita yra paprastas, nuoširdus žmogus, kuriai esu begalo dekinga. Širdingai Jums ačiū ir sėkmės ????

 88. Irma says:

  Esu be galo dėkinga Ritai už man suteiktą galimybę nemokamai išklausyti lieknėjimo ir sveikatinimosi kursus online. Rekomenduoju visiems dalyvauti Ritos skelbiamuose konkursuose ir laimėti puikius prizus! Neturėjau nei svorio, nei didelių sveikatos problemų, bet seniai domėjausi sveika mityba ir labai žavėjausi Ritos sugebėjimu sveikai ir skaniai maitintis. Džiaugiuosi, kad prisijungiau, nes gavau tiek daug neįkainojamos informacijos, žinių ir suvokimo! Ritos kursas turėtų būti dėstomas mokyklose, tuomet mažiau žmonių sirgtų lėtinėmis ligomis. Viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Nepaisant to, kad maisto pramonė kiša mums ne tik nevertingą, bet ir nuodingą maistą, mes galime atsirinkti sveikus produktus, patys gamintis, ir būti sveiki ir energingi. Ir tai nekainuoja nei daug pinigų, nei užima daug laiko. Man taip patiko jos paprasti ir lengvai, greitai paruošiami patiekalai, ir svarbiausia maistingi! Rekomenduoju jos kursą baigti visiems! Rita labai rūpestinga, labai malonu buvo jos klausytis, laikas neprailgdavo, nes informaciją tiesiog rydavau. Visgi, programos pabaigoje man buvo nutirpę 2 kilogramai, kurių, matyt, man ir nereikėjo 🙂 Išmokau Ritos rekomenduotą 10 minučių jėgos treniruotę ir kasdien ją padarau, net ir tada, kai nėra laiko sportuoti.
  Nuoširdus dėkui Ritai už tą didelį darbą, kurį ji daro mūsų Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų kurse buvo kelios moterys, gyvenančios užsienyje. Aš net neįsivaizduoju, kaip ji viską suspėja, ir su Maisto banku dirba, ir stovyklas organizuoja, kursus veda, su Unikausku šviečia visą Lietuvą!!! Stiprybės Jums, Rita, ir neišblėstančios energijos, keičiant žmonių gyvenimus!
  Su meile, Irma

 89. Edita Esenku ("Gydomoji Tao Meilė") says:

  Džiaugiuosi mūsų pažintimi su Rita Šilenskiene, kartu vedėme bendrą stovyklą puikioje Ritos sodyboje VILA RA, kurią labai rekomenduoju ramiam poilsiui gamtoje. Aš stovykloje dalijausi dao meilės praktikomis, mokiau moteris Kėgelio pratimų ir meditacijų, o Rita nenustojo manęs ir susirinkusių stovyklos dalyvių stebinti nuostabiais patiekalais, kuriuos ir kartu gaminom. Sveiki ir be galo skanūs patiekalai taip greitai pagaminami, taip viskas paprasta žiūrint į Ritos sukimąsi virtuvėje, kad stovyklos dalyvės išvyko namo pilnos idėjų ir entuziazmo. Rekomenduoju visiems, kurie nori paįvairinti savo maisto gaminimą namuose sveikais ir skaniais patiekalais būtinai turėti Ritos knygas „Pirmas šaukštas“ ir „Sveikata nuo pirmo šaukšto“ bei apsilankyti gyvuose Ritos maisto gaminimo mokymuose – tai daug stipriau nei mokytis iš knygų!!!

 90. Dovilė says:

  Miela Rita!

  Drąsiai Jus galiu vadinti, mano naujo gyvenimo būdo mokytoja ir įkvėpėja! Labai džiaugiuosi, kad buvo lemta Jus atrasti ir pasirįžti tokiai gyvenimo permainai! Mane tikrai pradžiugino Jūsų nuoširdus rūpinimasis ir laiko atradimas įvairiems iškylantiems klausimams kasdienybėje atsakyti. Įsivaizduoju, kad gali būti sudėtinga visiems skirti tiek laiko kiek norėtųsi, bet Jūs tikrai to laiko atrandate ir nagailite mums jo. Per 4 savaičių mokymo seminarus sužinojau daug naudingo. Teko į daug ką pažvelgti kitomis akimis. Gera pradžia – pusė darbo! Jūsų tolesnis palaikymas ir motyvacija tikrai priverčia nepaleisti Jūsų meškerės ir tikėtis pagauti auksinę žuvelę, kaip Jūs ir minėjote!!! 🙂 Man tie Jūsų žodžiai įstrigo į atmintį ir aš to labai tikiuosi! Aišku, norėtųsi ir toliau tęsti draugystę ir semtis žinių iš nuostabaus ir nuoširdaus bei rūpestingo žmogaus! Ačiū Jums dar kartelį iš visos širdies! Sėkmės Jums vykdant tokį prasmingą gyvenimo uždavinį! Jūsų pavyzdys tikrai užkrečiantis! Smagu, kad yra žmonių, kuriems ne visvien kaip jaučiasi kiti…

 91. Danguolė says:

  Baigėsi keturių savaičių seminarų ciklas. Nuoširdus ačiū Ritai už puikiai perteiktas žinias, kantrybę, nuoseklumą ir nuoširdumą. Tikras savo srities specialistas. :)Motyvacija, labai lengvai pagaminamas maistas iš Ritos sukurtų receptų daro stebuklus. Jei sugalvojai labiau pamilti save, geriau atrodyti ir geriau jaustis, raktą rasi čia. Niekad negalvojau ,kad galima taip nejučia susidraugauti su įvairiausiom daržovėm, sėklom , riešutais ir kruopom. Ritos dėka puikiai atsisakiau nesveikų saldumynų, cukrų ir visokių bandelių. Puiki savijauta, pagerėjusi miego kokybė, o kur dar pagražėjusios kūno linijos. Dar kartą nuoširdus ačiū Ritai . Svarbiausia judėjimas, tikėjimas, darymas ir meilė sau. Iki sekančių kartų.:)

 92. Renata says:

  Įdomūs ir naudingi Ritos vedami kursai mane nuolat motyvuoja laikytis sveiko gyvenimo būdo, todėl esu didelė Pirmo šaukšto gerbėja ir pasekėja. Jau keletą metų džiaugiuosi, kad Pirmo šaukšto akademijoje radau neišsenkantį receptų, sveikų produktų, naudingos informacijos ir naujų įdomių pažinčių šaltinį. Esu labai dėkinga Ritai už tai, kaip pasikeitė mano ir mano šeimos gyvenimas, tapus sąmoningesniais vartotojais ir už visas žinias bei draugystę, kuri tikiuosi, tęsis ilgai ir laimingai. Didelis ačiū 🙂

 93. virginija.kalinauskiene2 says:

  Dalyvaudama jūsų seminaruose paragavau daug įvairių produktų, susipažinau su įvairiais prieskoniais , pagrindiniais subalansuotos mitybos principais. Supratau, kad teigiami rezultatai ir man pasiekiami. Jų galima pasiekti be jokių dietų.Tereikia žinių ir noro keistis. Medžiaga buvo pateikiama labai profesionaliai ir suprantamai. Sužinojau kas ir kada turi būti valgoma. Negailima laiko patarimams ir nuoširdiems pokalbiams. Bet kada buvo galima rašyti Ritai ir klausti patarimo. Supratau, kad sveika ir subalansuota mityba padeda išvengti daugelio ligų. Pasidarius kraujo tyrimus įsitikinau, kad tyrimai niekada nebuvo tokie geri. hemoglobinas visada buvo ant ribos, o dabar 140. Per keletą mėnesių netekau 9 kg. svorio.
  Noriu padėkoti Ritai, kad buvo mano kelrodė žvaigždė ir parodė man teisingą kelią, kuriuo nusprendžiau eiti. Ačiū, Rita, už meilę ir rūpestį žmogui, už norą, kad mes visi būtume sveiki ir laimingi.

 94. Daiva Semėnienė says:

  Savo ačiū tau Rita noriu pradėti Hipokrato žodžiais. „Mūsų maisto medžiagos turi būti vaistai, o mūsų vaistai – maisto medžiagos“. Prieš 4 mėnesius projekto metų susipažinau su Rita ir paklausius pirmos jos paskaitos pamaniau kokia nesąmonė. Bet kai pradėjau laikytis subalansuotos mitybos ir po 2 mėnesiu kilogramai patys pradėjo tirpti. Tada supratau kaip nemylėjau savo kūno ir kišau į ji visokį šlamštą. Kai nueidavai į parduotuvę ir apsipirkus per 15 minučių išbėgdavau, nes žiūrėdavau ne į pakuotės sudėtį bet į gražią etiketę. Po Ritos paskaitų išmokau žiūrėti ką perku. Dabar prieš bet ką pirkdama pirma paskaitau ką perku, o tik paskui dedu produktą į krepšelį. Suprantama apsipirkimas pailgėjo nuo 15 minučių iki valandos bet užtai dabar bet ko į savo skrandį nededu. Per keturis mėnesius numečiau 22 kilogramus ir už tai nuoširdų ir dar kartą didelį ačiū galiu pasakyti tau brangi Rita. Pakeitusi mano požiūri ne tik į maistą bet ir į pačią save. Išmokei mylėti, tai ką aš kas rytą matau veidrodį. Dėkui už tavo rūpestingumą ir kantrybę skaitant mano kasdienines ataskaitas. Dėkui už tavo nuoširdumą ir palaikymą kai buvo sunku. Dabar drąsiai galiu pasakyti kad pakeitus mityba, pasikeitė požiūris į maistą. Įsitikinau kad norint skaniai pasigaminti valgyti nebūtina visą dieną kiurksoti virtuvėje prie viryklės. Užtenka 20-30 min. Todėl net nedvejodama visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu prisijungti ne tik Online prie tavo pamokų bet ir sudalyvauti ofise ruošiamų patiekalų pamokose.

 95. Dovilė says:

  Tiek knygų perskaičiau, tiek seminarų išklausiau apie įvairias mitybos teorijas ir nesugebėjau atsirinkti ką, kada, su kuo, kaip valgyti, kad nebekamuotų virškinimo bėdos. Ir štai, vieną dieną, sužinojau apie „Pirmą šaukštą“. Pabendravau su Rita, ji pasiūlė mėnesio kursą, kurį ką tik praėjau ir vis dar džiaugiuosi ir esu labai dėkinga, kad ji atsirado mano kelyje į sveikesnę mitybą ir gerą savijautą 🙂
  Gausybė lengvai ir greitai paruošiamų patiekalų, daržovių įvairovė, netikėti deriniai ir svarbiausia kaip skanu 🙂 O jau pyragų ir duonų gardumėlis 🙂 Betarpiškas bendravimas, palaikymas, patarimai. Jau nuo pirmų subalansuotos mitybos dienų, nebejaučiau buvusių problemų. Nebereikia sukti galvos, ką sveikesnio užkrimsti, ko saldaus paskanauti. Labai rekomenduoju į kelią links geros savijautos eiti su šia akademija:) Linkėjimai 🙂

 96. Jurgita says:

  Esu nepaprastai dėkinga Ritai ir Arūnui už žinias, už įkvėpimą, už palaikymą ir rūpinimąsi. Sužinojau daug ir įvairių dalykų. Sveikai maitintis visai nesunku, kai žinai kaip tai daryti. Seminarų metu svorio nemečiau, bet jis nukrito, 10 kg. natūraliai. Jaučiuosi stūlbinančiai gerai, įvyko net tai, ko aš savo lūkesčiuose nebuvau numačius. Ko išmokau? Valgyti protingai. Suprantu, kodėl renkuosi vieną ar kitą produktą, ką maistas daro mano organizmui, kaip nuo mitybos priklauso savijauta ir išvaizda. Žinau, kad iš mano raciono nedings daržovės, maisto derinimas ir maisto režimas. Pasiekus tokių gerų ir džiuginančių rezultatų niekaip nesinori grįžti prie senų mitybos įpročių. Linkiu pasiryžimo ir kantrybės visiems, kurie pakeliui link sveikos gyvensenos.

 97. Džiuljeta Karalienė says:

  Esu labai patenkinta programa „8 savaitės sau“, kuri pakeitė mano mitybą. O kas geriausia, atsikračiau -8kg. ir tai ne pabaiga 🙂 Ir tai ne laikina dieta 🙂 Sėkmės siekiant tikslų 🙂 Jūs galit:) tik norėkit, tikėkit ir nesustokit ????

 98. Jolita says:

  Sveiki,
  man nusišypsojo sėkmė, laimėti subalansuotos mitybos Akademijos „Pirmas šaukštas“ konkursą, kuris startavo kovo mėnesy. Taigi, aš ką tik baigiau unikalią subalansuotą programą „“ Gyvenu be cukraus ir gliuteno“.
  Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, už patarimus ir pamokymus, už didžiulę kantrybę dirbant su manim ir įrodinėjant, kad AŠ – galiu. Įgavau daug naujų žinių, patarimų kaip derinti produktus bei iš jų gaminti nuostabius patiekalus. Dalyvaudama čia, pradėjau labiau mylėti save, valgyti mažesnėmis porcijomis ir laikytis dienos režimo. Taip pat pripratau dėliotis meniu ir iš anksto apgalvoti ką ir kada valgysiu. Per šį laiką tikrai susiformavo daug teisingų valgymo įpročių.
  Akademijai „Pirmas šaukštas“ palinkėsiu naujų idėjų, daug gražių darbų ateityje bei toliau džiuginkite savo patarimais ir nuostabiais patiekalais visas Lietuvos moteris!

 99. Roma, esu laimiga, says:

  Sveiki,
  Ilgai ruošiausi parašyti. Apie seminarus sužinojau iš bendradarbės, kuri buvo sužavėta bendravimu seminarų metu, suderinto maisto gamyba bei pagerėjusia savo savijauta. Ji mane ir pakvietė. Susitikimai su Rita ir Arūnu – man buvo kaip geras atsipalaidavimas po darbo dienos, nes tai ypatingi žmonėmis, spinduliuojantys meile žmogui, dėmesingi ir labai profesionaliai pateikiantys seminarų medžiagą. Labai laukdavau kiekvieno seminaro, nes jų metu supratau, kas vyksta mano organizme, koks maisto poveikis viso kūno sistemoms. Patį didžiausią įspūdį padarė paskaita apie kviečius. Kai Arūnas pasakė, kad kviečius vartojant, žmogui atsiranda priklausomybė kviečiams, supratau, kad nenoriu būti priklausoma nuo jų.
  Atėjusi į pirmą seminarą užpildžiau anketą, kurioje nurodžiau savo sveikatos problemas. Rita su Arūnu pasiūlė padėti jas spręsti – pasiūlė mitybos gaires, kūno tobulinimui pratimus. El. paštu Rita siuntė pastabas ir pasiūlymus mano mitybai. Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, skiriamą savo laiką, už patarimus ir pamokymus. Jūsų žodžiai buvo labai reikalingi, nes šeimoje pradžioje skeptiškai žiūrėjo į mano sveiką maitinimąsi, o vėliau, pamačius rezultatus, požiūris pasikeitė, netgi šeimos nariams atsirado noras panašiai maitintis. Esu laiminga sutikusi Ritą ir Arūną. Laiminga, nes Ritos konsultacijų dėka maitinuosi sveikai, jaučiuosi lengvai, svoris krenta labai paprastai, be pastangų. O svarbiausia jau mėnuo kaip nevartoju vaistų nuo kraujospūdžio ir cukraligės. Kraujo spaudimas normalus, cukraus kiekis kraujyje normos ribose. Rita , Arūnai, AČIŪ Jums labai – dar vienas žmogus šiame pasaulyje tapo sveikesnis.
  Esu labai laiminga!
  Pradedu naują sveiką gyvenimą! Žengiu pirmyn!
  Linkiu didelės SĖKMĖS akademijai „Pirmasis šaukštas“!

 100. Lilija Krivičienė says:

  Dvi gegužės savaitgalio dienos, praleistos sodyboje Vila „RA“. buvo nuostabios: jauki aplinka, saulėtos dienos, ramybė, nuoširdus bendravimas. Per šias dvi dienas gavau daug informacijos, atsakančios į esminius klausimus „kodėl“ ir „kaip“. Pagaliau galutinai pakeičiau mitybos įpročius, nes dabar jau moku ruošti maistą, nenaudodama gliuteno turinčių produktų. Maksimaliai apribojau cukraus vartojimą. Rezultatas akivaizdus: jau po keleto dienų nuslūgo skausmai sanariuose. Jau dešimt dienų nevartoju vaistų nuo sąnarių uždegimo, kuriuos gėriau pusantrų metų (kasdieną po kelias tabletes!). Ačiū smile jaustukas

 101. Vilma Lučiūnaitė says:

  Didelis ačiū Ritai ir Arūnui už puikų savaitgalį. Jis buvo naudingas, informativus ir su skaniu bei sveiku maistu. Sodyba įsikūrusi labai gražioje vietoje tai savaitgalis buvo kaip mini atostogos tik gaila, kad taip greit prabėgo. Kas domisi sveika gyvensena siūlau išbandyti.

 102. Irena Tarvydienė says:

  Rita ir Arūnai, labai Jums ačiū už praeitą savaitgalį suteiktas žinias, o svarbiausia, kad įrodėte vienų maisto medžiagų ar derinių kenksmingumą, o kitų naudą. Aš patikėjau, kad galima ne tik sveikai maitintis (kas yra labai aktualu), bet Ritos dėka sužinojau, kaip galima skaniai paruošti maistą ir netgi turėti desertų 🙂 Nepakartojamas buvo pyragas ir dilgėlių tortas ! ir viskas buvo puiku, netgi pramogų turėjom. Nuoširdus Jums AČIŪ ir sėkmės mokymuose !!!

 103. Natalija says:

  Noriu padėkoti Ritai ir Arūnui už puikų savaitgalį jų nuostabioje sodyboje! Sodyba – rojaus kampelis, šeimininkai – tarsi geri seni draugai, besidalinantis savo patirtimi bei žiniomis.. Buvo laaabai skanu, įdomu – daug naudingos informacijos neformalioje, draugiškoje, gražioje aplinkoje.
  Pirtis su grožio procedūromis.. Deja, laužą pramiegojau, nes po skanaus maisto bei geros pirties buvau nerealiai atsipalaidavusi..
  Vienintelis minusas – savaitgalis praskriejo kosminiu greičiu 🙂 Bet, tikimės, bus dar…

 104. Erika Bogucevičiūtė says:

  Super, ačiū už stovyklą. Siūlau visiems sudalyvauti. Graži aplinka, nuostabūs šeimininkai, draugiški dalyviai, labai skanūs ir sveiki patiekalai, naudingos paskaitos, treniruotės ir poilsis. Pasiplaukiojimas valtele, pirtis, ežeras. Nuoširdūs ir naudingi patarimai, gera nuotaika. Labai turiningas savaitgalis! 🙂

 105. Kristina says:

  Sveiki
  Esu labai dėkinga Ritai už nuoširdų rūpinimąsi manimi, už patarimus ir pamokymus, už didžiulę kantrybę man įrodinėjant kad aš galiu 🙂 Ačiu 😉
  Paskaitos buvo be galo įdomios, o patiekalai skanūs. Atradome daug naujų skonių ir įdomių receptų. Dabar mūsų namuose dažnai bus verdama „Tailandietiška sriuba“, kepami įvairūs omletai, daržovių blyneliai, kepami pyragai iš neįtikėtinų produktų, tokių kaip burokėliai ar dilgėlės.
  Dabar mes maitinamės daug sveikiau, jaučiamės geriau ir miegame saldžiau.
  Rita, aš Jums pažadu, kad prie senų įpročių nebegrįšime 😉

 106. Gailė says:

  Iki seminarų galvojau, kad maitinamės sveikai: košės rytais, retai valgom pusfabrikačius, nemėgstu rūkytų mėsų, nevalgom čipsų ir pan. Koks netikėtumas manęs laukė !! Dabar kai ką mityboje pakeičiau visiškai, daugelis pasiūlytų receptų prigijo šeimoje (patiekalai ne tik sveiki, bet ir išties skanūs, o šventiniai – nerealūs), pasikeitė apsipirkimo įpročiai. Labai patiko teorinės seminarų dalys.
  Jokių sveikatos gerinimo ar svorio reguliavimo tikslų neturėjau, todėl netikėta „premija “ tapo kraujospūdžio sumažėjimas ( 11seminarų , t.y. apie 4 mėnesiai pakoreguotos mitybos). Daktarų teigimu privalau kasdien gerti vaistus.
  Rita , ačiū tau labai. (Ir tau, Arūnai).
  Tikiuosi, kad kada nors to mokys mokykloj – kaip visaverčiu žmogumi sulaukti senatvės, neužkraunant savęs slaugymo vaikams ar valstybei

 107. Violeta Grigaitienė says:

  Labai noriu padėkoti Ritai už vakarykštį maisto gaminimo seminarą,atsiprašau, ne tik už vakarykštį, bet už visus mano lankytus seminarus. Patiekalai buvo puikūs.Svarbiausia yra tai, kad Rita nenaudoja jokių mandrų, brangių produktų, o gamina iš paprastų produktų, kurių galima įsigyti bet kokioje parduotuvėje. Pavyzdžiui: pasirodo galima išsikepti sveiką, subalansuotą ir kartu šventiškai, atrodantį omletą iš daržovių ir kaiušinių ir labai, labai skanų ir sveiką. Tai čia tik vienas pavyzdys, o aš jau tokių patiekalų turiu begalę, nes baigiu Ritos seminaro “ Pirmas šaukštas“ 12 paskaitų ciklą. Tikrai siūlau visoms ir visiems palankyti Ritos seminarus, ypač tiems , kurie vargsta dėl viršsvorio. Sakau taip todėl, kad lankiau labai daug maisto gaminimo kursų ir tikrai turiu su kuo palyginti. Tad dar kartą ačiū !!!

 108. nijolė says:

  Laba diena, aš jau baiginėju seminarų ciklą. Noriu visiems patarti tai padaryti. Kodėl? o gi todėl kad tie keli mėnesiai iš esmės pakeitė mano supratimą apie mitybą ir jos įtaką sveikatai. Seminarai suformavo ir kitus maitinimosi įgūdžius, ko pasiekoje Iš esmės pasikeitė savijauta. Atsirado žymiai daugiau energijos, noras veikti. Pabandykite, tikrai nesigailėsite. o ir finansine prasme maitinantis „teisingai“ kažkokio didelio skirtumo nepajaučiau.
  Ačiū Ritai už nuoširdumą ir rūpestį visiems dalyviams ir norą pakeisti mūsų netikusius įpročius.

 109. Violeta Grigaitienė says:

  Labai Jums ačiū už nuostabų seminarą. Tikrai viskas buvo labai, labai skanu. Dar kartą ačiū.
  Desertas NUOSTABUS!!! Dabar esu rami , turiu saldumyną prie kavos