Sveikatingumo stovykla Tenerifėje – kovo 19-26d, 2024

Sveikatingumo stovykla Tenerifėje – kovo 19-26d, 2024

Jau 10 metų pavasarį ir rudenį rengiame sveikatingumo stovyklas užsienyje. Šią – jubiliejinę datą pažymėsime atidarydami naują kryptį!

Stovyklos data: 2024m kovo 19-26 dienos

Turite puikią progą keliaukite į Tenerifės salą kartu su sveikos gyvensenos ekspertais! Ten 7 dienos prabėgs kaip akimirka, o įspūdžiai liks visam gyvenimui.

Tiesioginis skrydis Vilnius-Tenerifė su AirBaltic skrydžių bendrove.

 • Norite išmokti maitintis sveikai, skaniai ir neskaičiuoti kalorijų
 • Domitės gastronominėmis kelionėmis
 • Mėgstate ne tik pagulėti ir patingėti, bet ir aktyvų poilsį
 • Norite pažinti šalį kitaip negu tradicinėse kelionėse
 • Ieškote bendraminčių ir įdomių pažinčių
 • Rūpinatės savo sveikata ir norite sužinoti ilgaamžiškumo receptų

Kelionės informacija: Grupė jau užpildyta!

Savaitės trukmės kelionės metu gyvensime gražioje viloje, kuri susideda iš pagrindinio namo ir trijų mažesnių namukų. Vilos kieme yra baseinas, gultai. Namas jaukiai apstatytas, yra erdvė bendram susibūrimui, sportui, paskaitoms.

VIETA:

TENERIFĖ

3-jų vilų kompleksas, kuriame gyvens tik mūsų komanda. Pagrindiniame name yra keturi DVIVIEČIAI ir vienas TRIVIETIS kambariai. Kita vila skirta trims asmenims ir trečia vila – keturiems asmenims.

Kaip atrodo vila ir kambariai, kurioje Tenerifės vietoje mes būsime, galite pažiūrėti čia: http://Residencial Vista Panoramica

Visą savaitę gyvensime kaip darni šeima- kartu sportuosime, keliausime, gaminsime, maitinsimės, mokysimės.

PROGRAMA:

1 DIENA:

Skrydis Vilnius-Tenerifė truks 6 valandas. Nusileisime pietiniame oro uoste, kur jus pasitiksime ir nuvešime į vilą. Įsikursite ir sėsime vakarieniauti. Po kelionės beliks susipažinti, aptarti savaitės planą, pasidalinti pirmais įspūdžiais 2 DIENA:

Diena prasidės kūno išjudinimu, maudynėmis baiseine ir žavus rytas baigsis prie skanaus pusryčių stalo.

Dienos metu keliausime po apylinkes.

Vakare aptarsime dieną ir baigsime vakarą paskaita.

3 DIENA: Mankšta, maudynės, pusryčiai. Pasiruošimas išvykai į salos įsimintiniausius objektus Vakarienė, dienos aptarimas ir paskaita.

4 – 5 DIENOS bus analogiškos: 6 DIENA Mankšta, maudynės, pusryčiai. Laisvas laikas Šventinė vakarienė, stovyklos aptarimas ir pasiruošimas kelionei.

7 DIENA: Mankšta, maudynės, pusryčiai. Išvykimas namo. Skrydis Tenerifė-Vilnius.

Po kelionės grįšite motyvuoti gyventi sveikai, kupini idėjų, palieknėję, pasisėmę naujų vaizdų, įspūdžių ir suradę naujų bendraminčių, o svarbiausia – turėsite raktą nuo sveikatos durelių.

SVEIKATINGUMO STOVYKLOS TIKSLAS:

 • Išmokyti maitintis teisingai visam gyvenimui: gaminti kasdien paprastai, bet ne prastai, rinktis maistą kelionėje,.
 • Praplėsti žinias apie žmogaus kūną.
 • Suteikti informacijos kaip išvengti sąnarių skausmų, aukšto kraujospūdžio, diabeto ir kitų lėtinių ligų.
 • Pateikti mitybos ir judesio sistemą, kuri tausoja kūną ir leidžia atitolinti senatvę bei ligas.
 • Pažinti salos grožį, vietinių tradicijas, maistą, papročius.

Viso tik 18 dalyvių! 

STOVYKLOS METU JŪSŲ LAUKIA:

♥ Ryte – kūno stiprinimo pratimai, kurie gerins koncentraciją, ištvermę ir atpalaiduos sąnarius, po mankštos – maudynės.

♥ TEISINGO MAITINIMOSI MOKYMAI PAGAL VIDURŽEMIO JŪROS DIETĄ. Išmoksite daug naujų receptų, sužinosite, kaip maisto pagalba išlaikyti sveiką kūną ir natūralų grožį;

♥ KELIONĖS PO SALĄ IR ĮDOMIŲ OBJEKTŲ LANKYMAS.

♥ ASMENINĖS KONSULTACIJOS.

Grupė jau užpildyta! Registracija nebevykdoma…

ATSILIEPIMAI:

Nuoširdus AČIŪ. Kaip sakoma, “ tai jums ir nesisapnavo“ . Atsiprašau už netikslų lietuvišką išsireiškimą, bet tai tiesa. Be galo džiaugiuosi tuo, ką pamačiau ir tuo, ką valgiau, su kuo susipažinau. Įspūdis neišdildomas. Sėkmės Jūsų darbuose ir neblėstančios energijos.

Izolda:

„Sekmadienį grįžau iš nuostabiausios kelionės maistu, vaizdais, jūra ir svajonėmis….Yra žmonių, kurie tai  nuoširdžiai dovanoja….tau ….tik imk, dalyvauk, džiaukis ir padėkok !!! Ritai ir Arūnui Su didžiausiais linkėjimais, Jolanta Kaušpėdaitė“

Laima :

Stovykloje jau dalyvauju trečią kartą. Labai patiko. Dėkoju Ritai ir Arūnui už naudingą laiką, už šypsenas, už “tuščią galvą”, už sukurtą gerą ir draugišką nuotaiką per visą stovyklavimo laiką. Maistas buvo labai skanus ir sotus, o svarbiausia sveikas. Patiko viskas, nuo rytinių mankštų su maudynėmis, ekskursijų iki labai įdomių ir naudingų vakarinių paskaitų. Rekomenduoju visiems besidomintiems.

Mokytojai ir organizatorai:

Rita ir Arūnas Šilenskiai –  Jau 15 metų veda sveikos mitybos paskaitas, praktinius mokymus ir sveikatingumo stovyklas. Arūnas baigęs netradicinės kinų medicinos mokymus, sertifikuotas QiQong meistras, neseniai baigęs pasaulio Qigong meistro Danila Susak (Danila Susak yra pasaulio  Čigong sveikatingumo sistemos čempionas, osteopatas) mokymus.

Rita turi sveikos gyvensenos bakalaurą, dietetikos mokslų bakalaurą, daugybę užsienio universitetų sertifikatus. Rita yra subalansuotos mitybos patarimų bei receptų knygų autorė. Jos knygos: „Pirmas šaukštas“, „Sveikata nuo pirmo šaukto“, “Keto meniu”. Plačiai dalyvauja laidose ir rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus įvairių miestų Sveikatos biuruose.

Apie mane daugiau informacijos:

https://silenskiene.lt/apie-mane/